Invenční účes

kadernice_praha
2.3.16 10:52

Invenční účes

Ahoj, chci se Vás zeptat, zdá mátenějaký tip na fakt invenční účes či barvu vlasů, něco, co vás třeba v poslední době opravdu zaujalo. Zajímalo by mne, jakým směrem se momentálně ubírá móda v ČR, protože ta je za západním zbytkem světa vždy trochu pozadu. Mně se třeba hrozně líbí shag účesa či ombré barvy, ale mám pocit, že to u nás holky ještě moc nechtějí. díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16907
2.3.16 11:29

@kadernice_praha Tak mě zas přijde, že ombré už je trochu out, páč ho má každá druhá. Ten shag jsem si našla a nic extra na tom nevidím. Takže neporadim. A já jsem nikdy nenosila účes dle módních trndů, ale dle toho, co mi sluší. Ale asi nejsem ta pravá, já mám celý život víceméně stejný účes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
2.3.16 11:36

Ombre nosi uplne kazdej az je to otres :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
2.3.16 12:32
@kadernice_praha píše:
Ahoj, chci se Vás zeptat, zdá mátenějaký tip na fakt invenční účes či barvu vlasů, něco, co vás třeba v poslední době opravdu zaujalo. Zajímalo by mne, jakým směrem se momentálně ubírá móda v ČR, protože ta je za západním zbytkem světa vždy trochu pozadu. Mně se třeba hrozně líbí shag účesa či ombré barvy, ale mám pocit, že to u nás holky ještě moc nechtějí. díky

Myslím, že obre UŽ nechtějí, vždyť to frčelo před dvěma lety :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
2.3.16 17:45

Nejsem vůbec odborník přes účesy, ale dost se mi líbí tzv. Bronde barva. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama