Jak si udělat maturitu

29.2.16 09:26

jak si udělat maturitu

Ahoj, nevíte některá, jak a kde si nejsnáze dodělat maturitu při mateřské? Budu teď s malým tři roky doma, tak bych je na to možná mohla využít… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1372
29.2.16 09:30

Nejsnaze nastavbou tveho oboru.. To by melo byt na 2roky. Co jsi se vyucila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
29.2.16 09:37

@martanka007 buď dálkově celou školu, nebo pokud jsi vyučená, tak nástavbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 09:44

Manžel dodělával maturitu dálkově. Úplně jiný obor než ten, v jakém byl vyučen. Trvalo to dva roky (vlastně tři, napoprvé nedal češtinu). Když jsem viděla, co stačilo k tomu udělat maturitu, valila jsem oči. I když jako učitelka mám asi zkreslenej pohled na snadnost maturity z čj. Takže do toho.
Manžel nakonec studuje ještě další školu, maturitu bude mít ještě v jiném dalším oboru.

• Nahlásit
  • Citovat
Lucieus
29.2.16 10:28

Jsem taky na RD a budu si dodelavat maturitu dálkově. Skola je jednou týdne a v ten den, co budu ve skole, bude hlídat přítel :) pro me to bude takove odreagování. Už ted si začínám cist povinnou četbu, když malá spinká a opakuji angličtinu. Na jaky obor chceš jít?

• Citovat
  • Upravit
29.2.16 10:31

a co přes internet?

A nevíte, jestli nejde nějak z domova? Přes internet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
29.2.16 10:41

@martanka007 O tom jsem jeste neslysela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
29.2.16 11:09

@martanka007
Jelikož mně rodiče nechtěli dovolit střední školu mnou vybranou, nechala jsem mamku, aby mi školu vybrala sama. Dopadla jsem tak, že jsem se vdávala jako vyučená prodavačka. Což mi tedy nestačilo, takže když bylo synovi půl roku, nastoupila jsem na dálkové nástavbové studium - chodila jsem do školy 3 roky, 1 x týdně. Myslím, že to byly jedny z nejkrásnějších školních let :lol:, nikdy bych je nevyměnila. A maturovala jsem pár dní před porodem druhého dítěte.

Být tebou, pokud chceš studovat, nehledej studium z domova, protože pokud vůbec něco takového existuje, tak si myslím, že je to dost nepraktická věc. I při dálkové formě docházení do školy je to vlastně samostudium, kdy sama na sebe musíš ušít bič, a šprtat, i když se ti třeba zrovna nechce. A ta docházka do školy je hlavně k tomu, aby ti vyučující vysvětlil věci, které třeba nepochopíš.
Pokud si chceš udělat maturitu, tak bych být tebou opravdu raději obětovala ten čas a do školy docházela osobně.
POkud se ti nechce někam chodit, udělej si třeba jen nějaký on-line jazykový kurz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucieus
29.2.16 11:54

@martanka007 ano jde. Koukni sem http://www.delta-skola.cz/…ove-studium/ tam to mas vse krasne napsane. Nemusí to byt zrovna tato škola, ale pokud budeš hledat, tak se urcite nejaka najde. Já osobne bych na distanční studium nesla. Musím slyšet výklad a pokud něco nechápu, zeptám se a oni mi to vysvětlí. Takže za me je lepší dálkově a jednou týdne tam zajít a poslechnout si to.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama