IPSOS - zkušenosti

Anonymní
6.3.16 16:55

IPSOS - zkušenosti

Ahoj,
má někdo zkušenosti s firmou IPSOS (http://www.ipsos.cz/). Všechny posztřehy ocením, díky.

Zajímalo by mne, jak to funguje s podpisem smlouvy - vzhledem k tomu, že to řeší nějak elektronicky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4827
6.3.16 17:06

Zkušenosti mám už několik let. Jsou v pohodě, dotazníky chodí, pravidelně platí. Jak je to se smlouvou si fakt nepamatuju. Ani nevím, že bych něco podepisovala. Ovšem přivýdělek je to pár desetikorun, alespoň u mě. Asi nejsem zajímavá sociální skupina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
6.3.16 17:07

Vyplňuji pro ně čas od času dotazníky, a žádnou smlouvu jsem tedy nepodepisovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19405
6.3.16 17:32

Někde (ale nevím, jestli je to IPSOS) se při vyplácení odměny vytiskne smlouva, kterou oni pošlou, podepíše, naskenuje a pošle zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
6.3.16 17:46

Ahoj, v pohodě, nic jsem nepodepisovala, vyplnila jsem profily, oni občas pošlou dotazník, jednou jsem dostala na účet penízky, asi dvě stovky za x měsíců. Není to mnoho ale pokryje mi to poplatky od banky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
6.3.16 17:54

Zalezi, co pro ne chces delat. Ja pro ne pracuju na ZL, mam podepsanou mandatni smlouvu. Plati spolehlive zacatkem kazdeho mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama