Isofix základna

5
2.7.20 12:11

Isofix základna

Ahoj holky,

mám takovou laickou otázkou. Když si koupím isofix základnu do auta a k tomu určenou autosedačku, tak ta základna mi vydrží i pro větší autosedačky (starší děti) anebo to už ji potřebovat nebudu?

Nějak na to nemůžu nikde přijít, jestli je potřeba kupovat novou základnu pro větší autosedačky anebo ty už se se základnou dodávají?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18973
2.7.20 12:14

Vetsina vetsich sedacek ma zakladnu v sobe, u nich se nehledi jiz na vahu, jako u tech vajicek. Ale treba Maxi cosi ma spolecnou zakladnu pro dve kategorie sedacek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6477
2.7.20 12:16

Záleží jak které značky. Vím ze maxi cosi má základnu společnou pro vajíčko i potom pro pokračovací sedačku. Stejně tak to má u nějakého typu cybex. Poptej se někde v obchodu. Za sebe mužů doporučit centrum autosedaček, poradi pomůžou, zkusí v autě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
2.7.20 12:22

My máme vajíčko joie a k tomu polohovací základnu a potom dokoupíme pokračovací sedačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.7.20 12:25

Děkuji, holky. My plánujeme Cybex základnu pro Cybex vajíčko Aton 5. Tak mě právě zajímalo, jak to bude s většími autosedačkami. Plánujeme zůstat u Cybex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6477
2.7.20 12:27

@Sonina45

Tam pak myslím půjde dat sirona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
2.7.20 12:38

@Sonina45 ne na všechny báze jde dát pokračovací sedačka, my jsme původně chtěli kupovat cybex aton m + baze m a na tu jde sirona u te aton 5 si nejsem jistá, určitě bych se zajela mrknout do specializované prodejny a oni poradí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama