IUI jak zažádat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysage87
Kecalka 283 příspěvků 14.08.18 18:53
IUI jak zažádat?

Ahoj holky prosím poradite mi, s pritelem se snažíme o mimi, ale zatim se nedaří. Teď v patek jdu k dr jestli mi probiha ovulace atd…chtěla bych zkusit IUI, tak. prosim o radu…to mi musi napsat gynekolg, jak. dlouho je čekací doba a kam nejlépe jsem z Kladna…moc diky holky????

Reakce:
monzaj
Ukecaná baba ;) 1894 příspěvků 14.08.18 19:12

Pokud snažení se o mimi trvá déle než rok pak se muzete obrátit i bez žádanky přímo na CAR kde vám provedou potřebná vyšetření ( spermio, krevni obraz, ultz..) a proberou s vámi možnosti „léčby“ a případně bude-li třeba IUI nebo IVF..
Ohledně místa a čekací doby -asi podle toho kde vám s přítelem bude vyhovovat -mrkni se na recenze,jak daleko máš atd…

Mysage87
Kecalka 283 příspěvků 14.08.18 19:22

Děkuju a jak jim budu dokazivta že snažení trvá déle než rok?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.08.18 19:37
@Mysage87 píše:
Děkuju a jak jim budu dokazivta že snažení trvá déle než rok?

Normálně se tě zeptají. Dokazovat jim ti nijak nebudeš.. :mrgreen:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1894 příspěvků 14.08.18 19:38

Nijak jsem nedokazovala…já tedy měla doporučení od urologa v ruce ,ale nemusí být …

Mysage87
Kecalka 283 příspěvků 14.08.18 19:42

Holky děkuju moc se v tom nevyznam a máte s nějakým Car v Praze zkušenosti?

monzaj
Ukecaná baba ;) 1894 příspěvků 14.08.18 19:47

@Mysage87 já chodím do CUBE .. u nás IUI nemělo moc smysl takže proběhlo IVF.. Jsou tam moc příjemní…Na každý CAR najdeš pro i proti. U mě vyhrálo CUBE kvůli příznivému dojíždění,recenzí na příjemný personál a doktory což mohu potvrdit..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 14.08.18 19:57

Není to předčasné, vždyť se snažíte teprve jeden cyklus. Šance je u zdravého páru, pokud se strefí do ovulace, na otěhotnění asi 20%. Dej tomu čas.

Aotearoa
Závislačka 4751 příspěvků 14.08.18 20:00
@Adelka951 píše:
Není to předčasné, vždyť se snažíte teprve jeden cyklus. Šance je u zdravého páru, pokud se strefí do ovulace, na otěhotnění asi 20%. Dej tomu čas.

Jak víte, že se snaží jeden cyklus? :think:

janickaIII
Závislačka 2624 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 20:01
@Mysage87 píše:
Holky děkuju moc se v tom nevyznam a máte s nějakým Car v Praze zkušenosti?

Zadanku mít nemusíš. Možná do státního CARu, ale to nevím jistě. Jinak do soukromých nic mít nemusíš. V Praze jich je spousta, výběr si podle svoji dostupnosti a aby ti sedl aspoň trochu personál. Některá CAR mají třeba ordinaci hodiny i o víkendu. Držím palce ať se brzy zadari. :kytka:

Mysage87
Kecalka 283 příspěvků 14.08.18 20:14

Snažíme se krátce,ale přítel je starší,tak nechci dlouho čekat,proto takhle zjišťuji jak to chodí

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 14.08.18 20:16
@Aotearoa píše:
Jak víte, že se snaží jeden cyklus? :think:

Píše to v jiné diskuzi.

suzka1
Stálice 67 příspěvků 20.10.18 18:47

Do CARu ve statni nemocnici jsem mela zadanku od sve gynekolozky a ta vedela,ze 2 roky jsem nebrala antikoncepci,dite si prala,takze mi zadanku dala a v nemocnici v caru ji po me taky chteli. Tenhle car v nemocnici jsem pak zmenila na soukromy CAR,Iscare v prazskych holesovicich a tam jsem zadanku nemela a byla objednana za 3 tydny na prvni konzultaci s manzelem. Vyslechnou si nemoci a jine veci a objednaji vas na vysetreni - horm.profil (odber vasi krve),spermio,ge­netika,imunolo­gie,ultrazvuk,pruchod­nost vejcovodu a pak doporuci lecbu. Nejdrive mi doporucila doktorka IUI a to jsem podstoupila 4× a vse bylo placeno pojistovnou a pak jsme sli do IVF a to uz jsme platili. Kazdopadne naprosto super sestricky i doktori,vysledky testu max do tydne,nadherne prostredi a ja mela problemy s imunitou a maji tam i super doktorku na reprodukcni imunitu a diky ni a iVF jsem nyni ve 20tt. Byla jsem navic velmi prijemne prekvapena,ze i kdyz chodim do soukromeho caru,tak po vsech vysetrenich bych otehotnela inseminaci nebo prirozene,tak nic neplatim. Myslela jsem,ze budu v soukromem caru platit za kazdou konzultaci,ale nikoliv a to jsem pravidelne dochazela na uktrazvuky kvuli ovulaci a na konzultace a testy na imunilogii.
DRZIM PALCE!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >