Reklama

IUI jak zažádat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysage87
Kecalka 165 příspěvků 14.08.18 18:53
IUI jak zažádat?

Ahoj holky prosím poradite mi, s pritelem se snažíme o mimi, ale zatim se nedaří. Teď v patek jdu k dr jestli mi probiha ovulace atd…chtěla bych zkusit IUI, tak. prosim o radu…to mi musi napsat gynekolg, jak. dlouho je čekací doba a kam nejlépe jsem z Kladna…moc diky holky????

Reklama

Reakce:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 14.08.18 19:12

Pokud snažení se o mimi trvá déle než rok pak se muzete obrátit i bez žádanky přímo na CAR kde vám provedou potřebná vyšetření ( spermio, krevni obraz, ultz..) a proberou s vámi možnosti „léčby“ a případně bude-li třeba IUI nebo IVF..
Ohledně místa a čekací doby -asi podle toho kde vám s přítelem bude vyhovovat -mrkni se na recenze,jak daleko máš atd…

Mysage87
Kecalka 165 příspěvků 14.08.18 19:22

Děkuju a jak jim budu dokazivta že snažení trvá déle než rok?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.08.18 19:37
@Mysage87 píše:
Děkuju a jak jim budu dokazivta že snažení trvá déle než rok?

Normálně se tě zeptají. Dokazovat jim ti nijak nebudeš.. :mrgreen:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 14.08.18 19:38

Nijak jsem nedokazovala…já tedy měla doporučení od urologa v ruce ,ale nemusí být …

Mysage87
Kecalka 165 příspěvků 14.08.18 19:42

Holky děkuju moc se v tom nevyznam a máte s nějakým Car v Praze zkušenosti?

monzaj
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 14.08.18 19:47

@Mysage87 já chodím do CUBE .. u nás IUI nemělo moc smysl takže proběhlo IVF.. Jsou tam moc příjemní…Na každý CAR najdeš pro i proti. U mě vyhrálo CUBE kvůli příznivému dojíždění,recenzí na příjemný personál a doktory což mohu potvrdit..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 14.08.18 19:57

Není to předčasné, vždyť se snažíte teprve jeden cyklus. Šance je u zdravého páru, pokud se strefí do ovulace, na otěhotnění asi 20%. Dej tomu čas.

Aotearoa
Závislačka 4443 příspěvků 14.08.18 20:00
@Adelka951 píše:
Není to předčasné, vždyť se snažíte teprve jeden cyklus. Šance je u zdravého páru, pokud se strefí do ovulace, na otěhotnění asi 20%. Dej tomu čas.

Jak víte, že se snaží jeden cyklus? :think:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 3 inzeráty 14.08.18 20:01
@Mysage87 píše:
Holky děkuju moc se v tom nevyznam a máte s nějakým Car v Praze zkušenosti?

Zadanku mít nemusíš. Možná do státního CARu, ale to nevím jistě. Jinak do soukromých nic mít nemusíš. V Praze jich je spousta, výběr si podle svoji dostupnosti a aby ti sedl aspoň trochu personál. Některá CAR mají třeba ordinaci hodiny i o víkendu. Držím palce ať se brzy zadari. :kytka:

Mysage87
Kecalka 165 příspěvků 14.08.18 20:14

Snažíme se krátce,ale přítel je starší,tak nechci dlouho čekat,proto takhle zjišťuji jak to chodí

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 14.08.18 20:16
@Aotearoa píše:
Jak víte, že se snaží jeden cyklus? :think:

Píše to v jiné diskuzi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >