Reklama

Otěhotnění a vhodná zdravotní pojišťovna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pedrysek7
Povídálka 14 příspěvků 11.08.18 10:53
Otěhotnění a vhodná zdravotní pojišťovna

Potřebuji poradit. S ženou se pokoušíme o otěhotnění a bohužel se nám to nedaří. Chceme navštívit nějaké centrum, kde nám pomohou, udělají vyšetření, vč. genetického apid. a současně si potřebuje žena najít i dobrého gynekologa. Klidně v Praze, jinak bylíme kousek asi 25 km od Prahy.

Chci se zeptat, jaká je v současné době z vašeho hlediska, zkušeností vhodná zdravotní pojištovna, která bez problému vše uhradí a nedělá problémy či uhradí i něco navíc?

V současné době jsme u oba u Vojenské pojišťovně a kvůli jinému lékaři v jiného oboru, který nemá s VoZP smlouvu, chceme přejít jinam. Oba plánujeme jít pryč od 1.1.019 k VZP.

K VZP se přikláníme, že je největší státní pojišťovnu, která nezkrachuje a oba náme ještě několik nemocí, v případě mě roční náklady na zdrav. péči jsou vžy v rozmení 70 tis - 80 tis. Kč a tak si myslím, že je pro chronic. nemocné VZP vhodnější. V posledním období ji přibývají pojištěnci.( spolu s VoZP)

Děkuji za vaše názory

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 11.08.18 11:08

@pedrysek7 VZP asi nic nezkazíte. Na spešl záležitosti (možná nějaká očkování apod.) bude třeba lepší jiná, ale zcela obecně i vzhledem k pokrytí bych klidně šla do VZP znovu, neměla jsem s ní nikdy problém. :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 11.08.18 11:24

Kvuli ivf jsem presla od Ozp k Vzp. S Ozp jsem mela potize s hrazenim ukonu v caru, od te doby, co jsem u vzp mam klid.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama