Reklama

Dárcovství vajíček s odstupem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.18 21:57
Dárcovství vajíček s odstupem

Dobrý večer,
děkuji za respektování anonymu, téma je pro mě intimní.
Před osmi lety, to mi bylo 20roků jsem darovala poprvé vajíčka, poté mě za 2 roky z centra kontaktovali, zda bych nemohla darovat zase pro stejnou příjemkyni, tak jsem šla.
Nyní bych chtěla opět darovat, myslíte, že to jde s odstupem tolika let?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

kalie
Kecalka 348 příspěvků 29.07.18 22:00

Myslim, ze casovy odstup by nemel hrat roli. Spis jestli nemaji nejaka kriteria jako vek, prodelane choroby, opakovane darcovstvi - protoze uz te dvakrat poradne nadopovali hormonama, tak jestli treba tyhle procefury samy o sobe nezhorsuji kvalitu tech vajicek, ktery mas…

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 29.07.18 22:17

jen bych ti touto cestou chtěla poděkovat tobě i takovým jako jsi, že pomáháš splníš ten nejkrásnější sen takovým ženám jako jsem já. :kytka: D-E-K-U-J-I :srdce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 2 inzeráty 29.07.18 22:23

Ja myslim, ze minimální rozestup pro hormonální stimulaci je 3 mesice. Takze nekolik let by melo byt uplne v pohode. O tom, jaky to muze mit celkove vliv na tvoje zdravi, by se mohla vest salodlouha diskuze :nevim: Ja uz bych se asi bala a poridila si pred dalsim darovanim vlastni děti..

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 29.07.18 22:52

Nešla bych do toho potřetí ani omylem. Sama mám za sebou IVF a vím, že dost stoupá riziko rakoviny. Už jsi jednu rodinu udělala šťastnou a teď je čas, aby jsi myslela sama na sebe. Oni by za tebe za pár let tvoje zdravotní problémy neřešili.

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 30.07.18 07:41

Byla jsem před půl rokem a už bych asi nešla. V budoucnu chci ještě jedno dítě,takže bych se bála,že kvůli tomu by byl problém :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama