Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Myslim, ze casovy odstup by nemel hrat roli. Spis jestli nemaji nejaka kriteria jako vek, prodelane choroby, opakovane darcovstvi - protoze uz te dvakrat poradne nadopovali hormonama, tak jestli treba tyhle procefury samy o sobe nezhorsuji kvalitu tech vajicek, ktery mas…
jen bych ti touto cestou chtěla poděkovat tobě i takovým jako jsi, že pomáháš splníš ten nejkrásnější sen takovým ženám jako jsem já.
D-E-K-U-J-I ![]()
Ja myslim, ze minimální rozestup pro hormonální stimulaci je 3 mesice. Takze nekolik let by melo byt uplne v pohode. O tom, jaky to muze mit celkove vliv na tvoje zdravi, by se mohla vest salodlouha diskuze
Ja uz bych se asi bala a poridila si pred dalsim darovanim vlastni děti..
Nešla bych do toho potřetí ani omylem. Sama mám za sebou IVF a vím, že dost stoupá riziko rakoviny. Už jsi jednu rodinu udělala šťastnou a teď je čas, aby jsi myslela sama na sebe. Oni by za tebe za pár let tvoje zdravotní problémy neřešili.
Byla jsem před půl rokem a už bych asi nešla. V budoucnu chci ještě jedno dítě,takže bych se bála,že kvůli tomu by byl problém ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.
Dobrý večer,
děkuji za respektování anonymu, téma je pro mě intimní.
Před osmi lety, to mi bylo 20roků jsem darovala poprvé vajíčka, poté mě za 2 roky z centra kontaktovali, zda bych nemohla darovat zase pro stejnou příjemkyni, tak jsem šla.
Nyní bych chtěla opět darovat, myslíte, že to jde s odstupem tolika let?
Děkuji.