IVF cena - Ostrava a okolí

302
16.7.20 17:38

IVF cena - Ostrava a okoli

Ahoj holky, tak nás pravděpodobně nemine pokus o IVF. Vím že 3× za život to proplaci pojišťovna jinak to stojí cca 75.tisic co jsem se tak ptala. Jenomže není pravda, že první 3 pokusy jsou zcela zdarma. Stimulace a léky kolem toho něco stojí. Můžete mi říct vaše zkušenosti kolik jste doplaceli? Každý kraj to bude mít možná jiné, tak mě hlavně zajímá Ostrava.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
759
16.7.20 17:49

Pojišťovna proplácí 4 ivf do 39 let, platí se za všechno navíc. Ceny budou všude podobné, ale kolik vás to vyjde hodně záleží na tom, co je u vás příčina neplodnosti a jaké další metody to bude vyžadovat, jestli budeš mít dlouhý či krátký protokol, kolik budeš mít vajíček atd. Něco mezi 15 až 75 tisíci za jeden cyklus je podle mě realistické očekávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4859
16.7.20 18:37

@Nika. Al nejen každý kraj, ale každá klinika to bude mít jiný a každý klient to bude mít jiný (podle toho co bude potřebovat a co si bude chtít připlatit za metody apod.). Jinak pokusy jsou zdarma, ale léky atd. už ne, takže určitě něco zaplatíte vždycky tak 5-150tis je rozmezí.

Není nic jednoduššího, než si najít kliniku a podívat se na ceník nebo tak zajít na první konzultaci, kde to s vámi proberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
30.7.20 08:37

@Nika. Al
My doplatili ještě 39tis. a to jsme měli na první pokus a vše bylo „naše“
Je mi 34
Stalo to za to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
8.8.20 22:57

Mě teď řekl lékař v Eurofertil (Ostrava) na první konzultaci, že nás IVF vyjde na 25tis. Tak uvidíme. Máte někdo zkušenost s Eurofertilem prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama