IVF v Českých Budějovicích

3
9.7.20 17:09

IVF v Českých Budějovicích

Ahoj,
rozhodli jsme se s manželem konečně si pořídit miminko, ale vzhledem k tomu, že manžel podstoupil onko léčbu, jediná naše možnost je IVF. Co jsme se koukali, tak v Budějovicích jsou dvě centra, ale nikde jsme nenašli recenze nebo vodítko, které si vybrat (jen nějaké deset let staré). Není zde někdo, kdo má s některým centrem v ČB zkušenosti a podělil by se o ně?

Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.7.20 17:13

My máme dvě děti po onkolecbe? Opravdu myslíš, že je potřeba IVF? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3
9.7.20 17:34

Tvoje děti jsou po onko? :( To je mi moc líto, vůbec si to nedokážu představit a je to jeden z našich největších strachů, takže máte můj obrovský obdiv, že jste to zvládli :potlesk:

Popravdě vůbec netuším, co nebo jak bude pro nás nejvhodnější. Rozhodně s tím budeme potřebovat pomoc, jelikož manžel je z lékařského hlediska neplodný (doslova z něj nevyjde ani kapka), ale možná by mohlo „stačit“ IUI. :nevim:

My jsme i dost dlouho přemýšleli, že to vůbec zkoušet nebudeme, jelikož si tím už prošel třikrát, ale nakonec jsme se rozhodli to alespoň zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
9.7.20 17:44

Čb neztrácejte čas. Nejde jim o výsledek, ale jen o peníze. Doporučuji Prahu nebo Brno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.20 17:47
@Sonnyg píše:
Tvoje děti jsou po onko? :( To je mi moc líto, vůbec si to nedokážu představit a je to jeden z našich největších strachů, takže máte můj obrovský obdiv, že jste to zvládli :potlesk:

Popravdě vůbec netuším, co nebo jak bude pro nás nejvhodnější. Rozhodně s tím budeme potřebovat pomoc, jelikož manžel je z lékařského hlediska neplodný (doslova z něj nevyjde ani kapka), ale možná by mohlo „stačit“ IUI. :nevim:

My jsme i dost dlouho přemýšleli, že to vůbec zkoušet nebudeme, jelikož si tím už prošel třikrát, ale nakonec jsme se rozhodli to alespoň zkusit.

Nene, děti nejsou po onko, naštěstí… Ale manžel, nás taky nejdřív hnali, že musíme určitě na ivf ale děti jsme splodili hned na první pokus :nevim: ale pokud víš, že teda chlap děti fakt mít nemůže, tak to je jiná…

• Citovat
  • Nahlásit
125
31.7.20 12:36

@Sonnyg ahoj, já teď začala docházet do Sanatoria Art v CB, ale zatim zkušenosti nemám. Na konci srpna mě teprve čeká proces IVF. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 11:42

Z vlastni zkusenosti, byli jsme jak v Artu tak i Pronatalu. Vyrazte do Prahy. Jste klienti s nadstandartnim pristupem a toho by se Vam nedostalo. Je těžké se zorientovat. Nerikam nejlepsi, nam se nakonec povedlo ještě jinde, ale rozhodně ziskáte vice v Gennetu. Preji ať se vam povede.

• Citovat
  • Nahlásit
3
8.9.20 21:07

@Pettra90 držím palce! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.9.20 07:27

@Sonnyg dekuju moc.. :hug: první pokus nevyšel jeste těsně před odběrem vajicek kvůli mému zdravi. Museli jsme hormonalni stimulaci přerušit, ale až se dam dokupy, tak půjdeme na další pokus. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama