IVF září 2020

6452
17.7.20 06:55

IVF září 2020

Ahojky holky, čeká tu některá na IVF v září? :)
My čekáme na naše první IVF v Heliosu. Přítel má špatný spermiogram, morfologie 1,3%. Já jsem v pořádku, v srpnu si jdu pro injekce, budu mít dlouhý protokol :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.7.20 09:34

Ahoj ja se ráda přidám mame ted na srpen poslední IUI a pak budeme řešit IVF Sanus HK přítel morfologie 1% ja mam z předešlého manželství tři děti holčičku 10 let a kluky dvojcata 7 let přirozeně… uvidíme jestli ještě nebudou chtít dělat laparoskopii ale jinak kromě toho že se léčím se sníženou funkci štítné žlázy bych měla být v pořádku…tento cyklus se nevydařil nebylo na levé straně vajíčko takže bez iui ale prý se to stává a napsali mi nějak léky clostyg… něco před iui :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 09:38

@barus.mackova jak dlouho se snažíte?
My se snažíme rok o první miminko, já prodělala loni operaci a rakovinu štítné žlázy :) jinak jsem měla taky sníženou funkcí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.20 10:29

@Jíťa95 od října loňského roku přítel byl v dubnu jako samoplatce na spermo proto jsme to řešili hned takze da se rict relativně krátká doba…rakovina štítné??? Jak vám na ní přišli 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 10:34

@barus.mackova my šli na spermio poprvé až v květnu a od té doby to řešíme :)
V podstatě až v hystologii :zed: já šla na operaci kvůli dýchání, měla jsem ji hodně zvětšenou a nemohla dýchat :zed: a potom zjistili, že uvnitř rostly dva maličké nádory :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.7.20 11:54

Ahoj Jíti, my máme s manželem teď za sebou stimulaci a odběr vajíček v Heliosu. Cca na konci července jdeme na Ket. Čekáme ještě na genetické vyšetření embryí. Držím ti pěsti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 12:04

@Dotty90 tfuj tfuj tfuj 🍀 ať vám to dobře dopadne, dej vědět :hug: :srdce: kolik jste platili jestli se můžu zeptat? :) Jinak děkuji :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.7.20 12:14

@Jíťa95 no první me napadla slova… Ani se neptej :mrgreen: zatím jsme na částce 81 500,–. My s manželem neřešíme vyloženě neplodnost. Těhotníme bez problémů, ale potracíme. Takže máme metodu ICSI + MACS. Odebrali mi 51 vajíček. 25 jsme nechali oplodnovat tou doporučenou metodou. Byla prodloužená kultivace. Máme 8 embryek a 3 z nich se geneticky testují. Nějak na tom nešetříme po těch náročných potratech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 12:22

@Dotty90 8o 8o jako je to mazec pálka 8o ale chápu vás, my si můžeme dovolit maximálně 35.000 :zed: takže to vychází na oplodnění 1-8 vajíček PICSI, kultivaci, zamrazení 2 sněhuláků, a fragmentace spermií :zed: i když přispěje rodina, tak víc prostě nejde :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.7.20 12:33

@Jíťa95 to chápu… Každý má nějaké finanční možnosti. My s manžou máme docela našetřené a protože jsem špatně snášela stimulaci nebo respektive hlavně stavy po odběru (ohss). Tak jsme si řekli že toho oplodnime víc než jsme plánovali. Abych už stimulaci nemusela opakovat. Takže snad :) taky jsme počítali s menší částkou, ale nějak se to postupně vyšplhalo. Ale vůbec nám to není líto. Když už do toho jdeme, tak pořádně, aby jsme co nejvíc zvětšili šanci na úspěch. Hlavně lidem v Heliosu věříme, jsou moc příjemní a pan primář je borec.
Budu ti přát, aby vám to vyšlo napoprvé. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 12:36

@Dotty90 to je jasný, my uvidíme jakou metodu nakonec budeme potřebovat :pankac:
Taky vám držím palce :hug: :srdce: jinak máš pravdu, jsme tam moc spokojeni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
17.7.20 16:09

Ahoj děvčata, dovolím se k Vam přidat. Sice je to už moje 4 IVF, ale i tak se přidám. :) U nás je problém hlavně spermio. :( @Jíťa95 @barus.mackova Holky, mohu se Vas zeptat, co Vám doporučili za metody na tu špatnou morfologii? My máme celkove špatně spermio (málo všeho - objem, množství atd.) a pak i tu morfologii. :nevim: Takže ani nevím, co u nás půjde a nebo nepůjde udělat. :nevim:
@Dotty90 ty jo, tolik vajíček. :mrgreen: Jaké máš AMH a čím tě stimulovala? Smim-li se zeptat. Já měla u 30 oocytu lehký OHSS a myslela jsem, že se udusim. :zed: Tolik si jich ani neumím představit. Ale tak alespoň máte zásobu na mrazení. Mě pí tom všem zůstalo 1 embryo. :nevim: Takže jsem musela do všeho znovu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 17:13

@Maja25 ahojky vítej u nás :) nám doporučil ještě fragmentaci spermií.. potom se rozhodne, říkal že buď ICSI nebo PICSI :) tak uvidíme, jsme chodíte? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
17.7.20 19:39

@Jíťa95 takže fregmentaci vám udělají před IVF, že?! Jelikož je to imunologie a výsledky trvají tak týden myslím.
My máme fregmentaci děláno před rokem, tak nevím, jak je to tedko. :think:
My chodíme do PFC. A vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6452
17.7.20 19:48

@Maja25 ano, budou ji dělat tak, aby byli výsledky co nejvíc aktuální :think: a jak jste s ní dopadli?
My Helios Brno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama