Jak byste to chápaly?

Anonymní
23.7.20 11:04

Jak byste to chápaly?

Ahoj všem. Jsem sama se synem, začala jsem loni znovu po RD chodit do práce, kam dojíždím autobusem. Asi po dvou měsících ježdění za mnou přišel jeden muž, je mu tak 35 (od vidění z města ho znám už snad 10 let), že se potkáváme v autobuse a on někdy jezdí autem a vidí mě čekat na zastávce na ten autobus, tak jestli nechci vzít do města ty dny, kdy jede autem kolem. Trochu mě zaskočil, ale odpověděla jsem, že ano (už to nevím, jestli nebylo blbé :oops: ) no, takže teď asi půl roku s ním takhle jezdím. Chtěla jsem mu dávat za cestu peníze, to kategoricky odmítá a ještě aniž bych chtěla (říkala jsem, že si dojdu) mě doveze až k práci, i když jeho práce je na druhém konci města. Pravda, je to asi 1,5km, ale stejně. No, postupně jsme se začali bavit během cesty, něco se o sobě dozvěděli, ale já se ani nějak nezmiňovala, že jsem se synem sama, přišlo mi hloupé to hned vyprávět a taky se trochu za to stydím. Ale teď už to před časem vyplulo na povrch v průběhu hovoru. O něm vím, že má taky syna a manželku, o které teda vůbec nemluví, takže víc nevím a vlastně co taky, že? Ženatý, s dítětem, tečka… Poslední dobou mi vysekl pár komplimentů, že mi to sluší nebo se na mě tak dívá…jsem z toho nervózní, nějak jsem to nebrala, jen čistě jako někoho, kdo mě bere do práce. Kamarádka ho zná a tvrdí, že zatím je něco víc, že ví, že s ženou je jen kvůli synovi a mě to teď najednou celé přijde hloupé. Jestli nevypadam jako nějaká ludra, co od toho od začátku něco očekávala. Co myslíte? Je pravdou, že se mi líbí, ale je tam pro mě dost jasná stopka jeho rodinný stav. Kamarádka říká, ať se toho nebojím a pozvu ho na kafe jako revanš za to ježdění do práce. Ale to se asi nehodí nebo co myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4329
23.7.20 11:12

Na kafe bych ho nezvala. Dala bych mu tašku nějakých věcí jako je kafe, čaj, sušenky, čokoláda, vino apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
23.7.20 11:12

Tak v prvé řadě si ujasni, zda je jeho stav pro tebe opravdu „jasná stopka“, když zvazujes, že bys ho pozvala na kafe. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
23.7.20 11:14
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Jsem sama se synem, začala jsem loni znovu po RD chodit do práce, kam dojíždím autobusem. Asi po dvou měsících ježdění za mnou přišel jeden muž, je mu tak 35 (od vidění z města ho znám už snad 10 let), že se potkáváme v autobuse a on někdy jezdí autem a vidí mě čekat na zastávce na ten autobus, tak jestli nechci vzít do města ty dny, kdy jede autem kolem. Trochu mě zaskočil, ale odpověděla jsem, že ano (už to nevím, jestli nebylo blbé :oops: ) no, takže teď asi půl roku s ním takhle jezdím. Chtěla jsem mu dávat za cestu peníze, to kategoricky odmítá a ještě aniž bych chtěla (říkala jsem, že si dojdu) mě doveze až k práci, i když jeho práce je na druhém konci města. Pravda, je to asi 1,5km, ale stejně. No, postupně jsme se začali bavit během cesty, něco se o sobě dozvěděli, ale já se ani nějak nezmiňovala, že jsem se synem sama, přišlo mi hloupé to hned vyprávět a taky se trochu za to stydím. Ale teď už to před časem vyplulo na povrch v průběhu hovoru. O něm vím, že má taky syna a manželku, o které teda vůbec nemluví, takže víc nevím a vlastně co taky, že? Ženatý, s dítětem, tečka… Poslední dobou mi vysekl pár komplimentů, že mi to sluší nebo se na mě tak dívá…jsem z toho nervózní, nějak jsem to nebrala, jen čistě jako někoho, kdo mě bere do práce. Kamarádka ho zná a tvrdí, že zatím je něco víc, že ví, že s ženou je jen kvůli synovi a mě to teď najednou celé přijde hloupé. Jestli nevypadam jako nějaká ludra, co od toho od začátku něco očekávala. Co myslíte? Je pravdou, že se mi líbí, ale je tam pro mě dost jasná stopka jeho rodinný stav. Kamarádka říká, ať se toho nebojím a pozvu ho na kafe jako revanš za to ježdění do práce. Ale to se asi nehodí nebo co myslíte vy?

No když ho pozveš na kafe, tak mu tím dáš jasně najevo, že máš zájem :nevim: Pokud opravdu nemáš (a souhlasím, že jeho rodinný stav má být jasné STOP), tak osobně bych se mu také chtěla cestovné nějak revanžovat. Pokud si rozhodně nevezme peníze, tak jednou za čas lahev vína, kafe apod.-podle jeho preferencí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
23.7.20 11:14

Nedavno jsem cetla, ze budoucnost ekonomiky je v navratu smenneho obchodu.
A ono uz je to tady :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1221
23.7.20 11:17

Jako zvani na kafe = sex.. Teda aspon pro normalni chlapy. Takze si dobre rozmysli co udelas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14751
23.7.20 11:17
@JancaS84 píše:
Na kafe bych ho nezvala. Dala bych mu tašku nějakých věcí jako je kafe, čaj, sušenky, čokoláda, vino apod.

a kondomy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
23.7.20 11:19
@pohledzdruhestrany píše:
a kondomy

Take mam rada prakticke darky, ktere obdarovany plne vyuzije ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665
a kondomy
:mrgreen: Nebo něco, co potěší jeho manželku. Třeba víkendový wellness pro dva :P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1221
a kondomy

A do rukavu tanga :lol: :lol: :lol: at to spojime s jinou diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14730
23.7.20 11:25

Pozvat na kafe? To nemáte cestou z práce žádnou lesní mýtinku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3139
23.7.20 11:36

Chceš si něco začínat se ženatým? Jestli ne, tak ho nikam nezvi, to ti snad dochází, ne? :P

Jestli stojíš o románek se ženatým, tak pokračuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9287
23.7.20 11:36

Na kafe bych ho určitě nezvala, ono to začne kafem, a skončí to víš kde. On tím ale něco zamýšlí, to je jasný, tolik ochoty pro cizí ženu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 11:43

Z pohledu chlapa, který hodně dlouho ve vztahu byl už jen kvůli dětem (ale nakonec se některé věci vyříkali a je to teď lepší, byť ne pořád skvělé), můžu říct, že jsem se v tu dobu díval po jedné ženě a občas s ní měl nějaký rozhovor a dával určité sympatie. Které v rámci kamarádství vracela ale víc za tím nebylo.
Ale kdyby něco vracela, tak jsem do toho skutečně praštil a jak s dětmi bych to pak řešil. Na druhou stranu vcelku silně věřím, že mít ukončený vztah dopředu a pak vrkat jinde, opětování z druhé strany by mohlo přijít mnohem snáž, než když jsem byl pořád v domácnosti s jinou (a to že nám to neklape ta žena věděla).

• Nahlásit
  • Citovat
3440
23.7.20 12:23
@MayhemDevil píše:
Jako zvani na kafe = sex.. Teda aspon pro normalni chlapy. Takze si dobre rozmysli co udelas :lol:

Jo v perfect day..zvu te na panaka..nahore si to rozmyslela, ze nechce sblizemi a pakovala ho ven..ale vzdyt jsi rikala ze me zves na panaka..no prave, ale ne na kavu, tak bez :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama