Jak čůrat se sádrou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dasasa
Povídálka 20 příspěvků 20.01.17 14:13
Jak čůrat se sádrou?

Prosím o radu. Moje devítiletá dcera je po operaci achillovky a má sádru na celé noze, končí jí pár centimetrů pod třísly, což jí velmi stěžuje chození na záchod. Nohu má nataženou a při usazení na WC by jí musela mít ve výšce, ale to nezvládne, protože sádra je velmi těžká a noha navíc ještě dost bolí. Všechny pokusy o čůrání zatím dopadly tak, že je načůráno všude jinde než v záchodě. Koupili jsme i nějaký nástavec na čůrání ve stoje, ale to vyžaduje poměrně dost soustředění a asi i praxe, dcera musí stát na zdravé noze, nezatěžovat nohu v sádře, zároveň se aspoň jednou rukou držet a i s mou pomocí se nám to moc nedaří. Navíc se bojím, aby moč nezatekla pod sádru…Má někdo zkušenost???

Reakce:

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 20.01.17 14:17

Nemáte sprchový kout, že by se vyčůrala ve stoje? :think: Nebo sednout na okraj vany a nohu si natáhnout jak potřebuje do prostoru před vanou :think:

laducha
Generální žvanilka 21631 příspěvků 20.01.17 14:17

Co třeba tohle? Nebo koupit obyčejný větší trychtýř?
 http://www.komasport.cz/…y-na-curani/

:hug:

Edit: Četla jsem jen začátek, nástavec už jste zkoušeli. Omlouvám se.

Příspěvek upraven 20.01.17 v 14:26

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 20.01.17 14:21

@laducha
souhlasím :palec: úplně to stejné mě napadlo

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 20.01.17 14:22

Já bych jí na záchod dala nějakou židli/stoličku, aby na ní mohla nohu se sádrou,,odhodit" a v klidu a sedě se vyčůrat. Pokud to teda velikost místnosti dovolí.
Nebo to řešit nočníkem na nějaké stoličce. Ono totiž brzo půjde nejen o moč. :oops: :roll:

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 20.01.17 14:23

Co čurat ve stoje nebo podřepu ve vaně nebo sprchovém koutě, sádru na tu dobu oblit do igelitu.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 20.01.17 14:24

Já bych doporučila větší nočník. když si sedne na zem(vkoupelně), tak se rukama krásně nadzvedne nad nočník, jestli bude větší tak si i sedne, a noha bude krásně natažena a na zemi. :pankac: co myslíte :)

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 20.01.17 14:24

Můj chlap říkal, že to kdysi řešil normálně židlí na záchodě, na kterou si tu nohu pokládal

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 20.01.17 14:27

Měla jsem takové schudky z ikea a na ne nohu pokládala. Jen se nedaly zavřít dveře od wc tedy, ale dcerka je ještě mala

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 20.01.17 15:09

Sestřenka měla v koupelně na nižší stoličce velký nočník. Nesedala si tak nízko a nohu měla pohodlně na zemi. Ovšem sádra jí tenkrát končila v půlce stehna (nebyla na achillovce, měla jiný problém) :think:
Nástavec jste zkoušely… Nebo pak ještě ta vana/sprcha :)

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 20.01.17 15:28

Já to řešila židlí na záchodě, na kterou jsem tu zasádrovanou nohu položila.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16561 příspěvků 20.01.17 15:35

Měla jsem (i) tento typ sádry mockrát.
Buď nižší židličku pod nohu/sádru, nebo třeba i menší obrácený kbelík. To samé (s kbelíkem) bylo ve vaně při sprchování, ten se - na rozdíl od dřeva, může namočit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >