Jak dlouho mohu mít jaydees?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pauliekate
Nováček 2 příspěvky 28.12.18 10:08
Jak dlouho mohu mít jaydees?

Zdravím Vás :mavam: Chtěla bych se zeptat, jaydees budu mít v lednu už 3 roky. Nikdy jsem neměla žádný problém, naopak mi to hrozně zjednodušilo život :) Ale doktorka na mě bohužel v lednu nemá čas - na vyndání toho tělíska, jak dlouhou dobu navíc tělísko v sobě mohu mít? Moc děkuji za odpovědi :) :palec:

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 28.12.18 10:26

Některé co mají mirenu ( 5 let ofiko ) jí mají i 7 let..problém nemají a funguje..
ale jestli to bude i případ jiných je otázkou..každé tělo funguje jinak..ale myslím že pár měsíců navíc ti nijak neuškodí..já ale půjdu raději mirenu vytáhnout tak jak se má ( plus minus nějaký měsíc, ale určitě ne rok )
stejně tak Jeydees…jako můžeš ji mít i dýl..ale spolehlivost a to jestli ti nějak nezaroste je už na tvém těle..myslím že třeba víc jak půl roku bych si ji nenechávala..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >