Třezalka v čaji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 20:20
Třezalka v čaji

Ahoj holky ;) vyskytuje se třezalka v takových těch běžných čajích, ovocný, pomerančový, atd..nebo jen v těch „speciálnějších“ čajich na nespavost,… Vždycky to pro jistotu zkoumám, ale nikdy jsem na to nenarazila. A ještě, ovlivňuje třezalka i Evru náplasti? :?

Reakce:
Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 25.12.18 20:32

Ne, v těch obyčejných ovocných čajích ze supermarketů se nevyskytuje. Aspoň jsem na ni nikdy nenarazila. Ohledně hormonální antikoncepce - neriskovala bych a je jedno, jestli je to náplast, tabletka, kroužek…

Ou
Kelišová 5885 příspěvků 25.12.18 20:41

V běžných čajích by se vyskytovat neměla, v těch na spaní může být.

A ano, třezalka Evru ovlivňuje, je to přímo v příbalovém letáku.

Jeden hrneček čaje nic neudělá, ale pravidelné pití třezalky, nebo dokonce přímo extrakt v tabletách rozhodí metabolismus účinné látky a může zrušit její efekt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >