Antikoncepce o 4,5 hodiny déle

Anonymní
22.12.18 23:29

Antikoncepce o 4,5 hidiny déle

Dobrý den měla na Vás dotaz. Beru pravidelně antikocepci v 7 ráno je že jsem musela jít na odběry kde mi bylo řečeno ať nepiju a neberu žádné léky. Proto jsem si vzala prášek o 4,5 hidiny později běžného užívání. Bohužel jsem měla týž den i pohlavní styk s vyvrcholení do pochvy. Jednalo se o předposlední prášek tudíž 20 pilulka. Mám se obávat těhotenství? Název antikoncepce je Ayreen

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

559
22.12.18 23:48
@Anonymní píše:
Dobrý den měla na Vás dotaz. Beru pravidelně antikocepci v 7 ráno je že jsem musela jít na odběry kde mi bylo řečeno ať nepiju a neberu žádné léky. Proto jsem si vzala prášek o 4,5 hidiny později běžného užívání. Bohužel jsem měla týž den i pohlavní styk s vyvrcholení do pochvy. Jednalo se o předposlední prášek tudíž 20 pilulka. Mám se obávat těhotenství? Název antikoncepce je Ayreen

Buď v klidu. Antikoncepce není 100% ale timto jsi pravděpodobnost otěhotnění zvýšila tak o jednu setinu ;) ,takže vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 03:43
@Anonymní píše:
Dobrý den měla na Vás dotaz. Beru pravidelně antikocepci v 7 ráno je že jsem musela jít na odběry kde mi bylo řečeno ať nepiju a neberu žádné léky. Proto jsem si vzala prášek o 4,5 hidiny později běžného užívání. Bohužel jsem měla týž den i pohlavní styk s vyvrcholení do pochvy. Jednalo se o předposlední prášek tudíž 20 pilulka. Mám se obávat těhotenství? Název antikoncepce je Ayreen

Procti si pribalovy letak - tyto pripady jsou tam vypsany. Ja vseobecne mela antikoncepce, kde vynechani prasku do 12 hodin nemelo vliv a bralo se jako „nic se nestalo, ucinnost nebyla narusena“, nad 12 hodin bylo doporuceno vzit si dalsi platicko bez pauzy (pokud k vynechani doslo v tom poslednim tydnu), ale muzes mit nejakou nizkohormonalni, kde jsou instrukce uvedeny jinak. Pokud jsi pribalovy letak vyhodila, staci do googlu napsat „Ayreen pribalovy letak“ a budes vedet hned ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 04:53

@Prtulak. Dobrý den já si přibalový leták přečetla. Jenže se mi to nikdy nestalo. Mám tam napsané těch 12 hodin. Špinění se neobjevilo. Ale chtěla jsem se zeptat zda někdo má zkušenosti že si to vzal takhle o chvilku později a třebas otěhotněl. Když dostanu menstruaci. Mám si udělat radši těhotenský test ?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.12.18 04:57

@Prtulak nikdy se mi nestalo že bych si antikoncepci vzala nějak pozdě max o půl hidiny jenže teď jsem musela mít tuhle blbou prodlevu. Užíralo mě to že si prášek nemůžu vzít. Je to hodně blbé když mám partnera a Hold ten sexuální život k tomu patří. A já kondomy a další věci nemůžu použit jelikož mám alergii a přítel je Hold zvyklý že vše jde do mě. :sweat:

• Nahlásit
  • Citovat
2098
23.12.18 05:05

Klid. Nic se nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 05:15

@pedigka no uvidím jak to dopadne. Ale děkuji moc za uklidnění. Pořad mám takový blbý pocit. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
7451
23.12.18 08:08

Ne, těhotná být nemůžeš. Myslíš, že by farmakologické firmy těch 12 hodin psaly jen tak a riskovali by žalobu. Ve skutečnosti bude limit ještě větší, ale to ti nikdo nikdy nenapíše. A nevěřím, že někdo jen tak otěhotní přes antikoncepci, pokud je brána pravidelně, jenže žádná nikdy nepřizná, že zapomněla tabletu užít :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 08:18

@Aduš8 asi máte pravdu. Jen mám obavy. Taky se mi nechce věřit že by se dalo otěhotnět přes antikoncepci. Jelikož je to takové svinstvo. Takže i kdyby k tomu došlo tak další plato by ho muselo zabít nebo tak něco. Myslím si že většinou jde o víc zapomenutých pilulek. Ale náhoda je blbec. Co když je to doopravdy možné. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
559
23.12.18 12:11
@Anonymní píše:
@Prtulak nikdy se mi nestalo že bych si antikoncepci vzala nějak pozdě max o půl hidiny jenže teď jsem musela mít tuhle blbou prodlevu. Užíralo mě to že si prášek nemůžu vzít. Je to hodně blbé když mám partnera a Hold ten sexuální život k tomu patří. A já kondomy a další věci nemůžu použit jelikož mám alergii a přítel je Hold zvyklý že vše jde do mě. :sweat:

Opravdu se uklidni. Uvidíš, že to bude ok. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
23.12.18 17:11

pokud bereš pravidelně,nic se nestane,já beru cca tři roky,stejně tak jsem cca s přítelem,někdy přerušujeme,někdy ne,prášek beru ráno ale někdy v šest někdy v 11 :D nic se nestalo,vím i o holkách který i občas zapomenou a taky nic,doufám,že tě to trošku uklidní ale hodiny,v tomto počtu bych nebrala jako konec světa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.18 17:12

@onajeblond děkuji moc za uklidnění :heart_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
23.12.18 17:14
@01234567 píše:
@onajeblond děkuji moc za uklidnění :heart_eyes:

za nic,já se toho taky dřív strašně bála,ani jsem tomu nevěřila,ale ono to člověk asi nesmí brát tak vážně,jinak by se z toho po*ral :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 17:20

@onajeblond to mate pravdu. Ale spíš mě fakt zaráží že všude píše že nic není 100%. A že se vše musí brát pomalu na minuty přesně. Jsem zdravá. Musela jsem po 2 letech na krev jen preventivně a jsem z toho úplně vykolejená :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2043
23.12.18 17:41
@Anonymní píše:
@onajeblond to mate pravdu. Ale spíš mě fakt zaráží že všude píše že nic není 100%. A že se vše musí brát pomalu na minuty přesně. Jsem zdravá. Musela jsem po 2 letech na krev jen preventivně a jsem z toho úplně vykolejená :,(

jasný,ale člověk se nesmí tím nechat vykolejit,jasný nic kromě prostě nemít sex není stoprocentní,ale vím že jsou kamarádky,který prášky braly,přítel to do nich s prominutím tlačil horem spodem a nikdy nic,tak na to spolíhám,když se stane,tak se stane,ale furt lepší to mít raději pojištěný 99% než nula :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama