Vrátit se k HA?

Anonymní
16.12.18 10:55

Vrátit se k HA?

Dobrý den, je mi 17 let a antikoncepci jsem začala brát v dubnu 2017. Vysadila jsem ji letos v lednu. Do září to bylo celkem v pohodě, ale od října mám silnou menstruaci, stačí se zvednout ze židle a cítím, jak to ze mě teče. Tampony nesnesu a vložky můžu kontrolovat každou přestávku, ale když to najednou vyletí, tak je kontrola každou přestávku zbytečná. Prosím vás, myslíte, že se mám vrátit zpátky k antikoncepci? Takhle bez ní nevím, kdy to přijde..Měla jsem menstruaci 28.11. a skončila mi 3.12. a mám pocit, že ji tento týden opět dostanu..uz fakt nemůžu :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

481
16.12.18 11:08

ahoj, spíš než HA bych zkusila něco přírodního - kontryhel - čaj, macu. HA nic neřeší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
16.12.18 11:16

Poradila bych se s gynekologem,ta silna MS bude mit nejaky duvod .. za kazdou cenu bych se k HA nevracela ;) a jak psala @Laurie tak bych prvne zkusila nejakou prirodnejsi cestu :)

• Nahlásit
  • Citovat
z92
245
16.12.18 15:01

HA nic neřeší. A upřímně, tohle znám, ne jednou jsem musela třídu opouštět s mikinou kolem pasu :roll: :zed: naučila jsem se používat tampony a bylo po nepříjemnostech… Ale jak psaly holky, zkus přírodní cestu a porad se a lékařem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama