Vrátit se k HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 10:55
Vrátit se k HA?

Dobrý den, je mi 17 let a antikoncepci jsem začala brát v dubnu 2017. Vysadila jsem ji letos v lednu. Do září to bylo celkem v pohodě, ale od října mám silnou menstruaci, stačí se zvednout ze židle a cítím, jak to ze mě teče. Tampony nesnesu a vložky můžu kontrolovat každou přestávku, ale když to najednou vyletí, tak je kontrola každou přestávku zbytečná. Prosím vás, myslíte, že se mám vrátit zpátky k antikoncepci? Takhle bez ní nevím, kdy to přijde..Měla jsem menstruaci 28.11. a skončila mi 3.12. a mám pocit, že ji tento týden opět dostanu..uz fakt nemůžu :(

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Laurie
Kecalka 391 příspěvků 16.12.18 11:08

ahoj, spíš než HA bych zkusila něco přírodního - kontryhel - čaj, macu. HA nic neřeší :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 11:16

Poradila bych se s gynekologem,ta silna MS bude mit nejaky duvod .. za kazdou cenu bych se k HA nevracela ;) a jak psala @Laurie tak bych prvne zkusila nejakou prirodnejsi cestu :)

z92
Kecalka 212 příspěvků 16.12.18 15:01

HA nic neřeší. A upřímně, tohle znám, ne jednou jsem musela třídu opouštět s mikinou kolem pasu :roll: :zed: naučila jsem se používat tampony a bylo po nepříjemnostech… Ale jak psaly holky, zkus přírodní cestu a porad se a lékařem ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >