Menstruace při tělísku

16.12.18 11:46

Menstruace při tělísku

Ahoj chtěla bych se zeptat zda tu někdo má tělísko jaydess už delší dobu. Já už ho teď budu mít druhým rokem a do teď nebyly žádné problémy. Při tělísku jsem měla menstruaci jednou za půl roku, ale to se změnilo od srpna kdy jsem si myslela, že to je ta menstruace jednou za půl roku ale od té doby přichází každý měsíc. Byla jsem i na gyndě, když jsem to dostala, protože jsem nevěděla čím by to mohlo být, že se to tak změnilo. Na gyndě mi řekla paní, že akorát to mám nějaký málo zahleněný nevím jak to popsat jak to říkala, tak mi dala prášky cyclo 3 fort proti krvaceni že to zmirni a prestane ale zadne vysledky jsem neviděla i po presnem pouzivani jak mi řekla a dnes jsem to zas dostala :think: já už nevím co se mohlo stát že se mi změnil cyklus a krvácím zas každý měsíc, mně totiž strašně vyhovovalo mít menstruaci jednou za pů roku a i příteli. Nemáte nějakou radu, zkušenost či není nějaký prášek který by to utlumil? Jinak mám takový podezření, že to asi dostávám ze zimy jestli to je vůbec možné, jelikož ve škole a na internátu je strašná zima a vychovatelka a škola netopí kvůli inspekci aby náhodou nebyla teplota víc než by měla… a mě z tý zimy pak bolí podbříšek a když začne bolet nějak častěji tak to dostanu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

11516
16.12.18 12:50

Buď ráda, že tvoje tělo je aspoň trochu cyklické a zachovává si něco z přirozenosti. Já tohle tělísko měla 3 roky a menstruovala jsem každý měsíc. Díky bohu současnou optikou. Každá žena to má jinak a jinak reaguje. Necpi do sebe něco dalšího, abys ji ten poslední kousek přirozenosti ztratila. A přítel se nezbláznil, jde o tvé zdraví. Navíc lze i sex při menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama