Štítná žláza a HA - můžu přestat HA užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 22.12.18 18:53
stitna zlaza a HA

Ahoj mam dotaz mam snizenou funkci stitne zlazi mam ji 2 mesice beru prasky.
Antikicepci uzivam uz 5ty rok. Je problem ze zrovna ted prestanu uzivat HA niz by sem otom dala vedet dr.??

Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5282 příspěvků 22.12.18 18:55

nevim proc by byl, ja to udelala a vse ok. ani me nenapadlo, resit to s endokrinologem.

Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 22.12.18 19:01

@debra.morgan ja sem si totiz dnes mela vzit prasek jako ze z nového platicka po pauze a uz sem nevzala..myslela sem si ze ute stitne zlazy by se to melo resit z dr. ale uz je dal nechci uzivat

IvaX
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 22.12.18 19:13

Taky jsem přestala brát HA, na endokrinologii jsem měla špatné výsledky, tak jsem se ptala přímo doktorky jestli to vysazení s tím nesouvisí a říkala, že ne, že to na to nemá vliv.

Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 22.12.18 21:21

@IvaX oka diky za odpovedi, je to pome trchu zmena pac po 5ti letechje zvyk..chtěly bysme druhe dite, ale bojim se toho ohledně te stitne zlazy .ze by byl naky problem..pac mam jeste divné stavy a bojim se ze bych to nedavala :roll:

Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 22.12.18 21:22

@IvaX oka diky za odpovedi, je to pome trchu zmena pac po 5ti letechje zvyk..chtěly bysme druhe dite, ale bojim se toho ohledně te stitne zlazy .ze by byl naky problem..pac mam jeste divné stavy a bojim se ze bych to nedavala :roll:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 22.12.18 21:30

Jo tak pokud se budete snažit o dítě, tak jak zjistíš, že jsi těhotná hned doktorce zavolej. Udělá testy a případně upraví dávku léků, pak tě budou jako těhotnou kontrolovat častěji.
Mě HA dělala zle, začala jsem mít několik vedlejších účinků, které byly na prd, jsem ráda, že už jí neberu a brát už nikdy nehodlám. Nevím co maš za stavy, ale mě kromě jiného dost rozhodila psychiku a jak jsem jí brát přestala vše se rychle srovnalo.

Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 25.12.18 08:52

@IvaX stavy mam spise o psichyce ..nemuzu byt mezi vice lidmi a kriku hned se zpotim zpanikarim a snazim se utec do klidu:confused: nekdy i kdyz jsem sama doma spise vecer mam pocit strachu.Je to hruza mam doma 6tiletou dceruva kolik je pritel pryc tak se tak blbe citim! skratka me to uz nebavi,vyhybam se byt v konkaktu mezi vice lidmi:confused: to sem nikdy nemela

IvaX
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 25.12.18 23:46

@Miskaa91 hm já měla spíš deprese, ale za zkoušku nic nedáš. Zkus přestat brát a uvidíš jestli se to zlepší, držím palce ;)

Miskaa91
Povídálka 14 příspěvků 26.12.18 22:11

@IvaX me přijde ze jsou to take depky pac pry to hlavne kty stitni zlaze patri..no nevim sem z toho uz unavena a nervózní jen cekam kdy vse skonci a zacnu zas jako driv..Jinak dekuji uz HA neuzivam tak uvidime, a kdy vam ty deprese prestaly? Myslim po jake dobe?

IvaX
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 30.12.18 10:48

V podstatě hned po vysazení, ale každý člověk je jiný, tak jestli změnu ještě nepozoruješ zkus tomu dát ještě čas :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >