Jak jste snášeli Cipralex?

Anonymní
22.4.20 07:28

Jak jste prosím snášeli Cipralex?

Ahojky :mavam:
Chtěla bych se Vás prosím zeptat jestli jste někdo užíval Cipralex a jak jste ho snášeli? Mám ho předepsaný od paní doktorky na OCD. Já snáším špatně skoro všechny léky a ATB málokdy doberu. Takže mám strach co to semnou udělá. Dále jsem si četla že se po něm přibírá na váze :roll:
Moc děkuji za rady :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.4.20 07:35

Neměla jsem žádnou reakci, jen mi nepomohl. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 07:46

Vážně? Ach jo toho se taky bojím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3331
22.4.20 07:49

Měl by pomoci, neměla jsem nežádoucí účinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 07:56

@Lamátko děkuju moc. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5732
22.4.20 08:33
@Anonymní píše:
Ahojky :mavam:
Chtěla bych se Vás prosím zeptat jestli jste někdo užíval Cipralex a jak jste ho snášeli? Mám ho předepsaný od paní doktorky na OCD. Já snáším špatně skoro všechny léky a ATB málokdy doberu. Takže mám strach co to semnou udělá. Dále jsem si četla že se po něm přibírá na váze :roll:
Moc děkuji za rady :mavam:

Nepřibírá se po žádném léku jako takovém, ale po tom, že díky zvýšení chuti jíš více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
22.4.20 10:51

Cipralex jsem vždy brala po porodu na poporodní depresi. Asi nejhorší nežádoucí účinky jsem měla po prvním porodu (průjmy). Musím ale říci, že vždycky zabral a to ho beru už potřetí a opravdu marginální dávku. Trvá déle než zabere (kord, když jsem ho už v minulosti brala) - teď to trvalo cca 3 týdny. Je dobré ho ale brát na plný žaludek. Jinak, nevím, zda jsem přibrala pouze díky němu (jsem cca 3 měsíce po porodu a vážím více než těsně po něm). Ale u mě to bude také tím, že „žeru hodně sladkého“. Teď už se krotím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat