Reklama

Batole a čerstvé mimi - chodit ven? Jak jste to řešily?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 22.01.17 07:45
Jak jste to řešily?

Ahoj, chci se zeptat na rady a tipy, jak jste řešily chození ven, kdyz jste meli batole a cerstve mimi?
Mame 14ti měsíčního syna a v cervenci cekame druhe. Jde o to, ze v te dobe, kdy se druhe narodí, syn jeste nebude moc chodit, myslim tim, jako delsi trasy. Mam v planu koupit satek, nebo ergonomické nosítko na mladsi, a na mensi trasy jsem si rikala, ze bych ke kočárku mladšího prikoupila takovy ten stupínek, co se pridela, je na kolečkách a starsi si na to stoupne a drzi se kočárku. Nebo jak jste to řešily vy? Dekuji za rady zkušených. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 22.01.17 07:49

@Mona111111 sourozenecky kocar? :nevim:

Agrion
Závislačka 2761 příspěvků 22.01.17 07:51

Potrebovala jsem byt mobilni… i na delsi trasy ci napr. nakup… takze jsme poridili dvojkocar. Meli jsme Chariot CX2 ktery jsme pak jeste 2-3 roky pouzivali jako vozik za kolo ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39298 příspěvků 22.01.17 07:51

@Mona111111 já koupila sourozenecký kočár, sice se využil chvíli ale pro mě to byla jediná možnost :palec:

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 22.01.17 07:55

Se sourozeneckym kočárkem bych se envesla do výtahu :think:

Agrion
Závislačka 2761 příspěvků 22.01.17 07:57

@Mona111111 To zalezi na kocaru…nas Chariot se vlezl vsude kde projede vozickar

janoma
Kecalka 437 příspěvků 22.01.17 08:03

Mám kluky od sebe rok a půl, a jelikož jsem nechtěla být u uvázaná doma, řešila jsem to sourozeneckým kočárem.
Bylo to super, výlety, prochajdy :potlesk:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 22.01.17 08:03

Tak já mám děti blíž od sebe, syn už sice lítá, ale na rychlé přesuny, obchod a tak mám souroz. kocar. je to prcek a z toho skatu by mi utíkal. Pak mám šátek a Kibi.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 22.01.17 08:05

Na stupinek je moc malej, chce to dvojkocar. Na stupinku se takovej cvrcek jaksi nevyspi treba.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 22.01.17 08:06

Ja mela kocar se sedatkama za sebou. A parkovala jsem za dverma od baraku. Ted tam sousedka s dvojcatama ma taky kocar. Pridelanej zamkem do kruhu ve zdi.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 22.01.17 08:08

Takhle to maj

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9615 příspěvků 22.01.17 08:11

Mame rozdíl 22 měsíců a koupila jsem jen skate za kočárek. Staršího syna jsem učila bez kočárku ještě v těhotenství a v poho. Záleží jakého mas doma chodce a jestli ti v kočárku spí (náš ne, takže to bylo fuk)

dada85
Kecalka 258 příspěvků 22.01.17 08:16

Rodila jsem, kdyz měl starší 18mesicu s byl bez kočárku, nekdy se vozil na skejtiku, ale byl to chodec už od 15mesicu odmítal kočárek.

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 22.01.17 08:23
@Tichošlápek píše:
Mame rozdíl 22 měsíců a koupila jsem jen skate za kočárek. Staršího syna jsem učila bez kočárku ještě v těhotenství a v poho. Záleží jakého mas doma chodce a jestli ti v kočárku spí (náš ne, takže to bylo fuk)

Taky nespi v kočárku a uz venku beha, akorat je to fakt na dlouho no.. Koupim ten stupínek :)

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 22.01.17 08:26

Ja mela sourozenecky kocar a po sedmi mesicich sla ted mladsi do sportaku a starsi ma stupinek. My hodne chodime a diky sour. kocaru jsem byla nezavisla na ostatnich, nemusela jsem resit auto a tak. Proste jsme vyrazili, kdyz starsi chtela, vezla se, kdyz nechtela, sla. A ja si tak v klidu obstarala nakup i vsechno ostatni. Ja jsem byla spokojena maximalne, to obdobi po porodu to dost ulehcilo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama