Reklama

Jak uspat dráždivé dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berev
Povídálka 50 příspěvků 19.01.17 21:39
Jak uspat dráždivé dítě??

Dobrý den, mám 5m holčičku s hyperescitabilním syndromem a svalovým hypertonusem. Tak nějak jsme se už dostali do zajetého režimu. Co nám ale teď dělá problém je uspávání. Dříve to nešlo jinak než ji svázat a pak se zklidnila a usnula, jenže teď už je jí skoro 6m a to svázání jí začalo strašně vadit. Takže jí dávám spát ve spacím pytli s volnýma rukama. Problém je že vůbec nevím jak na ní. Když jí chovám tak řve a propíná se ( dříve při uspávání chování vyžadovala ) když jí položím do postýlky opět řev a propínání…opravdu nevím co sní. Kamarádka mi půjčila hacku tak v tý třeba po hodině řevu a vztekání usne…ale co s ní když někam pojedem a hacku si sebou nemůžu vzít??
Jak uspáváte dráždivé děti??
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

petruska131
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 19.01.17 21:45

@Berev Ahoj, my meli u syna uplne to same, ale ten teda to svazovani uplne vyzadoval. Kricel, propinal se, nechtel chovat, proste nic, ale jakmile videl deku, do ktere jsme ho svazovali, tak se uklidnil a dal rucicky podel telicka. Kolem toho puli roka se zacal vztekat i v te dece, ale po par minutach vztekani usnul. Po puli roce se vzdy v prubehu probral, vyndal si rucicky a spal dal. Kdyz se asi v sedmi mesicich v prubehu spani z toho vzdy dostal cely, zacal pak uz usinat i bez toho :)

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 19.01.17 21:54

Na to by mohly pomáhat různé jemné masáže.

Chodíte na nějakou fyzioterapii?

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 19.01.17 22:47

@Berev U nás pomohlo „hnízdo“. Zajistil ho kojící polštář kolem hlavy tak, aby se malá nemohla mlít a hýbat, zabořila si do toho nos a po čase usnula. Od narození nechtěla uspávat, ani moc chovat, to se pak propínala, brečela, chtěla položit. Tohle jediné zabíralo, nějaké houpání apod. ji strašně rozčilovalo. Má to své výhody - je od mala zvyklá usínat sama (co bych ale dala kolikrát za to, kdyby se nechala uhoupat a ukojit :? )

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 22:47

Mě napadá bílý šum.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 22:49

Jinak já pak uspávala nějakou dobu u prsa. Ale malá se kolem 6 měsíce dost uklidnila. Ale ona, byť byla naprosto šílená, neměla vyloženě psanou diagnozu. Na rehabce jsme byly asi 3× s tím, že ji jen prohlídla a říkala, že se srovnává pěkně sama.
Jen jedna zkušenost za mě. Po první hexe v půlroce se jí to zase rapidně zhoršilo. Tak bych na očkování byla opatrná. Není to u každého, ale proč to pokoušet.

Eveelin
Echt Kelišová 9661 příspěvků 19.01.17 22:54

@Berev v tomto věku mi děti usínaly u kojení :think:.

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 19.01.17 23:54

Kdyz uz se umel z deky dostat, dostsl do ruky latkovou plenu, tim zabavil ruce…potom ji mival bezne behem dne na sklidneni. Ma 3,5 a jeste s ni rad usina. :roll: :mrgreen: a to ma tak dva roky jen jednu oblibenou. Vypada hrozne, ale slouzi. ;)

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:09

@petruska131 no s ni to uz ve svazani neslo…strasne jsme se s ni „prali“ zacalo ji to vic vadit nez aby ji to zklidnilo… :think:

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:12

@Ou od neurolozky mame zhruba od 3m napsany rehabilitace a fost trda pomahaji. Jinak co se tyce masazi tak to jsem zkousela…nesnesla jakykoliv dotyk…okamzite se zacala propinat a nelibilo se ji to.Ted je to teda trochu lepsi ale taky zadnej zazrak…

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:16

@Amys no to ona spi taky na moradny duchne kde je zavrtana…zkousela jsem to vyndat a dat ji normalne na madraci a to bxla porad vzhuru…ona kdyz usne tak spi ale uspat ji to je orech…taky neni mazlici ale zaroven vyzaduje 100 % pozornost :roll:

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:17

@Aries6 sumeli jsme tak do 4m…od ty doby je ji to fuk…

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:20

@Aries6 ja uz prave od 3m nekojim…na rhb chodime a dost ji pomahaji. Ockovana zatim vubec neni, neuro to doted nedoporucovala. Ale pri minule kontrole rikala ze muzem ockovat nezivou vakcinou

Berev
Povídálka 50 příspěvků 20.01.17 00:37

@kve-tinka ona se hrozne mlati hlavou rukama spi neklidne…plinu ji taky davsm ale nrzda se mi to lepsi

Barinec
Kecalka 255 příspěvků 20.01.17 08:56

Syn, co by 5 mesicni miminko pri usinani nesnesl, chovani, houpani, hlazeni ani prso nepomahalo a v postylce se neskutecne mlel. Na nejake zavazovani a bily sum byl uz velky. Ja mu jednou v zoufalstvi hodila do postylky tricko, co jsem mela zrovna na sobe. Citil z nej asi me a to ho uklidnilo. Syn se do nej zachumlal, razem se uklidnil a behem chvilky usnul. Ted ma 3 roky, rika mu nunanko, uz ho teda nemusim mit na sobe, nevadi mu cerstve vyprane.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama