Reklama

Jak uspat mimčo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

men0037
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 11:44
Jak uspat mimčo?

Zdravím, potřebuji radu malá má 6 týdnů ze začátku vše v pohodě, ale asi týden nám pravidelně po koupání začíná křik, trochu se naji a pak se od prsu začne odtrhavat, křičet, kroutit podle všeho ji bolí bříško a má hlad zkoušíme různé polohy nošení ať usne ale nic nezabírá po ustavicnem pláči a zkoušení kojit kdy si pokaždé trochu lokne a zase zacne křičet, usne kolem půlnoci a spí až do 6, poradite co s ní? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 18.01.17 11:52

@men0037 měla jsem to samé. Usínal sám a najednou bum a 4 noci křiku, u prsa řev. Potom jsem si s ním lehla a dala prso a byl tuhej do minuty 8o od té doby se nenechá nakojit jinak než v leže.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 18.01.17 12:07

Houpat na mici? to pomaha hodne.

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 18.01.17 12:15

Možná nemá hlad, ale trápí prdiky. Nebo prdiky+hlad. U nás pomáhala rektální rourka vždy navečer před koupáním. I se vykakala obvykle a prdy šly ven. Teď ve 3,5m už nepotřebuje. Na uklidnění pak zabírá/zabíral bílý šum (appka v mobilu - doporučuju). No a dudlík taky :D Hodně štěstí :palec:

men0037
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 12:21

Taky si myslim ze to jsou prdiky a nekdou ven ale rourku jsem jeste nezkousela, dneska zkusim

men0037
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 12:23

@Mexie jinak malá se nechce ani prisat jenom sebou hazi a řve

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 18.01.17 12:28
@men0037 píše:
Taky si myslim ze to jsou prdiky a nekdou ven ale rourku jsem jeste nezkousela, dneska zkusim

Nemusela jsem ani zavádět moc hluboko, jen tak do 3 cm max. Zkoušela jsem i cvičit s nožičkama, masáž bříška, nahřívání pytlikem s peckama, ale prdiky šly jen s rourkou. Taky jsem slyšela, že prý se některá mimča vyprdí v nosítku nebo šátku. To u nás taky nefachčilo. Tak ať se zadaří :D

men0037
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 12:35

Taky sem už zkoušela všechno dat i espumisan ale zdálo se mi to ještě horší

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 18.01.17 12:43
@men0037 píše:
Taky sem už zkoušela všechno dat i espumisan ale zdálo se mi to ještě horší

No jo, espumisan jsme vlastně taky chvíli dávali bez valného úspěchu. Ještě mě napadlo - začala jsem pak místo espumisanu dávat bio gaia laktobacily a myslím, že to trochu pomohlo. Rourka prý se už nemá dávat po 3m, tak aspoň ty laktobacily, které i obecně podporují imunitu.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 18.01.17 13:09

@men0037 malému bude 8 týdnů a tyhle křičící záchvaty jsme taky měli a prý je to u takhle malých dětí normální že mezi 6-půlnocí tohle můžou mít a prostě se potřebují vykřičet u nás pomohlo pevně zavinit a houpat dokud neusnul když už jsem nemohla sedla jsem na míč a hopsala :-)
A jinak my dáváme esspumisan a zabírá a u té rektální rourky nedoporučuje se dávat pokud fakt třeba týden nekaká teda to mi bylo řečeno v lékárně..

Halibar
Kelišová 6360 příspěvků 18.01.17 13:15

Já vždy radím Karpa :)

ElucaK
Kecalka 184 příspěvků 18.01.17 13:18

@Kristyna.Vechto­va ahoj, mame stejny problem, jen ma mala teprve 4 tydny. Chovame uz asi tyden po koupani od cca 20 do 22 az 23h. Odeznelo to u vas nekdy samo? Ja se bojim, ze si na to chovani moc zvykne a pak budem chovat a nosit porad. Uz ted ji skoro dlouho neunesu :lol:

men0037
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 13:28

My mame 6 tydnu a uz to trva tak tyden dam jeste šanci espumisanu a pak zkusim neco jiného doufam ze ji to brzo prejde neda se to vydržet :zed: snazim se ji i odpoledne probouzet prospi totiž skoro cely den at je večer aspoň trochu unavena :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 18.01.17 13:31

@ElucaK u nás to odeznělo samo :-) Teď už asi 2 týdny koupeme okolo 5 hodiny a okolo půl 6 ho položím do postýlky a sám usne :-) i když občas zabrečí přijdu dám dudáčka pokud nezabere chvilku pochovám položím a spinká :-)
Hele já ho nikdy nebudila, jak chtěl tak spinkal prý mají prospat 17-20 hodin denně :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 18.01.17 13:34

@men0037 a jak často dáváš ten esspumisan? My máme napsáno 5 kapiček před každým kojením a malej krásně prdí i kadí :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama