Cervene pupinky na hlavicce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Medacek
Nováček 1 příspěvek 18.01.17 11:16
cervene pupinky na hlavicce

Ahoj maminky, prosim o pomoc..synovi 5 mesicu se uz cca mesic nahore na cele prubezne objevuji a ztraci pupinky mozna stipance, ale vzdy mu to tak za 2 dny zmizi a nezda se mi ze by ho to nejak moc stipalo. Nebela to, neni ohranicene ani zadne pupence to nejsou jen se zmensi a zmizi..prijde mi to jako stipanec od komara ale uz mesic po vecerech a v noci ciham vse prohlizim a nic jsem nenasla. Prosim o radu uz jsem zoufala. Moc dekuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >