Reklama

Výbavička pro srpňátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 17.01.17 14:04
Vybavicka pro srpnatko

Maminy, copak jste užily za výbavičku pro srpnove mimi? Prvního máme unoroveho, tak to bylo snadne. Ale ted si nejsem jista. Krátký rukáv, dlouhý rukáv? Overaly? Něco teplého? Nebo spise opravdu letni veci? Nějak si to neumím představit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 17.01.17 14:11

Máme srpnovou a krátký rukáv jsme vůbec neužili, Nejraději jsem měla overálky a pak polodupačky s bodyčkem.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 17.01.17 14:17

Záleží, jaký bude srpen a kdy máš přesně termín :-) Je velký rozdíl, jestli bude venku 15°C a nebo 35°C. Mám jedno dítko červencové a jedno srpnové. Na to srpnové jsem užila spíš body s dlouhým rukávem a dupačky/polodupačky a taky hodně overálky. Na to červencové stačila často jen plínka a body s krátkým. A letní čepička kvůli větru, ta musela být :-D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 17.01.17 14:33

Napiš mi jaký bude počasí, napíšu ti, co užiješ.

Upřímně, od zimního mimina se to bude lišit snad jenom tím, že nebudeš potřebovat zimní věci. Mám jedno jarní, přibude letní. Prostě podle toho jak bude, tak obleču :nevim: není to žádná maturita.

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 17.01.17 14:44

Já rodila koncem hodně teplého srpna, nejvíc jsem využila body a overaly s krátkým rukávem a nohavičkou, ty nosil dlouho, do konce září a do konce listopadu byl především zavinutý v klasické zavinovačce, tak moc oblékat nepotřeboval. Když se vykulil te zavinovačky, tak sem nejvíc používala bavlněné a fleecové overaly s dlouhým rukávem. Do kočárku jsem měla teplý fusak a v něm overálek s přehrnovacíma rukávama (skvělý vynález) a do autosedačky takovou fusako-kombinézu.

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:47

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:48

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:49

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:50

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:52

Heivka

.

Příspěvek upraven 17.01.17 v 14:48

Heivka

Zbláznil se mi mobil, pardon :roll:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 17.01.17 14:56

Záleží na počasí. Jak bude, ti nikdo dopředu neřekne.
Děti máme jaro - podzim - zima, dvojčata byla první letní miminka a dokupovala jsem na ně postupně podle počasí, až se narodila. Těch pár letních kousků, které budou potřeba zřejmě jenom chvilku, není problém pokoupit.
Základ budeš mít po starším dítku, tak bych se moc neplašila :kytka:

Já na letní mimča používala overal s kr. rukávem a kr. nohavičkou, když bylo hodně teplo, tak jenom plenku, body a ponožky, když bylo trochu chladněji, tak body s kr. rukávem a polodupačky ;)

Hoa Mai
Kelišová 5582 příspěvků 16 inzerátů 17.01.17 15:37

@NapoleonovaDe­sire Já mám syna narozeného 31. srpna a oblečení s kr. r. jsem na něj téměř nevyužila, dokonce jsme už během září vytahovali fusak. V podstatě jsem pro něj využila úplně ty stejné věci a oblečení, co pro jeho staršího brášku narozeného koncem listopadu, přeskočil jen menší velikost zimního overalu.

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 18:22

Já mám teda červňátko, ale to si myslím, že je celkem podobné. Tak hlavně záleží, jaké bude léto. Loni bylo fakt horko, tak jsem v létě občas použila svetříček nebo mikinku během prvních 3 měsíců, ale spíš výjimečně (třeba večer). Dost jsem používala bodyčka s krátkým rukávem a lehčí tepláčky + ponožky. Když byl náhodou chladnější den, dala jsem i overalek. Asi bych pořídila mix bodyček s krátkým rukávem a nějaký ten overal. Měla jsem i pár lehoučkých čepiček, které jsem ale používala jedině, když začalo foukat. I když tvůj prcek bude mít 3 měsíce až v listopadu :? Tak to se bude hodit i nějaká bundička, rukavičky (třeba letos u nás sněžilo už v půlce listopadu), klidně i nějaký komplet tepláčky + mikinka. Punčocháčky se hodí vždycky. Mrně může být v postýlce jen v bodyčku a punčoškách, ale když je náhodou chladněji, tak se přes punčošky dají tepláčky a může se jít ven ;) A taky nějaké botičky se na podzim hodí - já jsem měla klasické pletné capáčky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama