Noční trápení - miminko, 2 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 18.01.17 07:30
Noční trápení miminko 2m

Zkušenější maminky potřebuji vaši radu. Dcera 2 měsíce stará skoro od narození bojuje s bříškem ale v noci. Přes den je klid. V noci se kroutí, kňučí, mrči a hází s sebou o 106. Je na ní vidět, že by spinkala ale nemůže. Jediné co trochu pomáhá je kojení, tak že ji mám pořád u prsa až bolí. Obě jsme nevyspalé a já začínám být zoufalá. Nevím jak nám pomoct. Berem biogaiu ale ty nejspíš zabírá jen na denní trápení. Poraďte co dělat, děkuji.

Reakce:

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 18.01.17 07:33

Ještě dodám, že bříško večer masiruji v teple vodě a pak i cvičíme nožičkama ale moc to nepomáhá, v tu chvíli se vyprdi ale na noc to asi nestačí :(

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 18.01.17 07:39

Ahoj, my tohle zažili se synem jednu noc. Koupili jsme infacol a byl klídek. sice ho bral asi do 4. měsíce, ale spal jak dudek a prděl bez problémů. žádné kroucení, kňučení :-)

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 18.01.17 07:40

Tak nas to mel zase spis pres den. Pomohlo noseni a hopsani na mici. Pres noc bych zkusila nejakej pelisek - kdyz lezi na rovnym tak je to vic boli. Nebo k posteli haccku?

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 18.01.17 08:15

Zkuste si přečíst knížku nejšťastnější miminko v okolí od dr. Harvey Karpa, jeho utišující metody mě zachránily.

Joannka1
Kecalka 206 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 08:36
@Heivka píše:
Zkuste si přečíst knížku nejšťastnější miminko v okolí od dr. Harvey Karpa, jeho utišující metody mě zachránily.

Z těch metod nám nepomohlo nic, jedině čas :-D Ve 4 měsíci to naštěstí odeznělo. Ale zkusit se má vše

Tarinka
Echt Kelišová 8211 příspěvků 18.01.17 08:36
@Heivka píše:

Me taky, mala ze dne na den spala trinact hodin v kuse. Taky jsem si myslela, jaky ma hrozny koliky a lila do ni biogaiu, sab, infacol a kdeco.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 18.01.17 08:59

@Heivka nam to nepomohlo. Jen čas.

@Spojka2 v noci byl k nezaplacení nahrivaci polstarek na bříško a houpani na míči. Tam se jim vždy ulevilo a spinkali. Mam ale kluky a ti na to trpí. U holcicky nevim.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 18.01.17 09:15

Vydrz jeste mesic. Na tohle stejne nic moc nepomaha.

Sisie
Stálice 63 příspěvků 18.01.17 10:21

Já mam mimi 4m a přijde mi, že bolení bříška má občas ještě teď. Dávám ji infacol a zjistila jsem, že když si dám nějaký mléčný výrobek, je ji hůř.

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 18.01.17 10:49

Holky děkuji za rady, knížku zjistím koupit za to nic nedám. Snad to brzo přejde :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >