Nejde mu to, co už uměl...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jassluc
Povídálka 46 příspěvků 18.01.17 14:03
Nejde mu to, co uz umel...

Holky prosim, malemu je devet mesicu, v sesti mesicich zacal lezt, hned potom se i stavet, uplne sam jeste nesedi. Obcas obchazi nabytek. Posledni dva, tri tydny ma ale s pohybem trosku problemy. Pri lezeni obcas upadne, proste se najednou rozpacne na brisko. Vzdycky vsechno prelejzal a hodne si stoupal. Ted se treba neco pokusi prelezt, ale uz mu tolik nejdou zvednout ty nozky a zase se rozplacne na bricho. Kdyz se rozplacne na to bricho, tak zacne zoufale kopat nozickama do zeme a trva mu, nez se zase zvedne. Driv se mu tohle vubec nestavalo, jsem z toho spatna a mam strach, jestli to nemuze byt neco vazneho. Urcite s tim pujdu k doktorce. Jen jsem se chtela zeptat, jestli nemate nekdo podobnou zkusenost. Mockrat dekuju…

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 18.01.17 14:05

@Jassluc a není po očkování? :think:

Jassluc
Povídálka 46 příspěvků 18.01.17 14:09

Posledni ockovani mel asi pred mesicem a pozoruju to u nej tak dva nebo tri tydny…

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 18.01.17 14:11

To je divné, že by se takhle zhoršoval. Opravdu šup k dr., ať se na něj podívá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 14:34

Dobrý den, z vlastní zkušnosti píši, že bych s malým šla co nejdříve k lékaři (nejlépe neurolog) U dcerky se po očkování stalo něco podobného (před tím se plazila, dostala se na 4- po 4 teda v půl roce ještě nelezla a ani si nestoupala - nicméně po tom očkování přišla nakonec o všechny své schopnsti, byl ji diagnostikován westův syndrom, dostala léky na epilepsii a od té doby se pomalinku posouvá dopředu. Já jsem tedy čekala asi 14 dní (byla nemocná- kašel, rýma, tak jsem to přičítala nemoci, že se jí nic nechce), nevím jestli by pomohlo, kdybych šla hned. Jinak malá docela hodně plakala tou dobou.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 18.01.17 14:35

Jít se ukázat k doktoru, to jistě neublíží, nicméně hned bych se nebála něčeho drsného. Může to být tak, že spousta dětí se soustředí na učení nové dovednosti a ty už nabyté najednou nefungují, protože jim už prostě nevěnuje takovou pozornost ;)
Kouká kde co lítá, soustředí se na ruce a najednou buch, přestane vnímat nohy. Náš mladej si třeba během celého učení chození nenamlel tolikrát pusu, jako když už to uměl a začal během chůze myslet na něco jiného (jídlo v ruce, hračka na stole atd)

LennyL1
Kecalka 403 příspěvků 18.01.17 18:04

Zpomalení vývoje po očkování je úplně běžné, buď se to pomalu samo spraví nebo budete muset začít cvičit a pomoct mu. Moc nepočítám s tím, že by doktorka uznala jakoukoliv souvislost.

LennyL1
Kecalka 403 příspěvků 18.01.17 18:08

http://www.rozalio.cz/

Zde jsou veškeré dostupné informace ohledně očkování. Založila je paní doktorka Eleková, která má sama dvě děti postižené po očkování. Proto se touto tematikou začala podrobně zabývat. Je dobré si zjistit veškeré dostupné informace než do našich dětí něco vpravíme.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 18.01.17 18:13

@LennyL1 zrovna ji bych sem netahala, spousta jejich nátorů je lehce vyvratitelná. Jinak nepopírám, že třeba souvislost s očkováním být může, ale ani nemusí a tady je to už všem samozřejmě jasné.

Jassluc
Povídálka 46 příspěvků 18.01.17 18:47

My mame naockovanou jen Hexu, jinak jsem zatim vsechny ockovani odmitla…a mohlo by se to projevit i 14 dni po ockovani?

LennyL1
Kecalka 403 příspěvků 18.01.17 20:56

Může se to projevit i měsíc po očkování. Neříkám, že je to Váš případ. Rozhodně běžte na neurologii a uvidíte, co Vám poradí za postup.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 19.01.17 17:23
@LennyL1 píše:
http://www.rozalio.cz/Zde jsou veškeré dostupné informace ohledně očkování. Založila je paní doktorka Eleková, která má sama dvě děti postižené po očkování. Proto se touto tematikou začala podrobně zabývat. Je dobré si zjistit veškeré dostupné informace než do našich dětí něco vpravíme.

Paní doktorka Eleková je normální lhářka a podvodnice, o očkování ví velký kulový. Jen straší rodiče a na jejich strachu vydělává.
http://personal.tucna.net/…bad-science/
Doporučuju taky shlédnout jakoukoli její přednášku, kde má odborníka z druhé strany barigády. Úroveň Elekové je narosto zoufalá.

@LennyL1 píše:
Zpomalení vývoje po očkování je úplně běžné, buď se to pomalu samo spraví nebo budete muset začít cvičit a pomoct mu. Moc nepočítám s tím, že by doktorka uznala jakoukoliv souvislost.

Ne, zpomalené vývoje poo očku není naprosto běžné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >