Jak léčíte opar u dětí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bedrunec
Kecalka 459 příspěvků 3 inzeráty 05.11.14 19:57
Jak léčíte opar u dětí?

Dobrý večer,
mé téměř čtyřleté dceři dneska vyskočil nepěkný opar na rtu, čím léčíte? my zatím zkoušíme propolisovou mastičku, potřebujeme se toho co nejdříve zbavit, jedeme k sestře, která má měsíční miminko…takže za týden potřebujeme být fit! Prosím, co vám nejvíce zabralo? děkuji.

Přečtěte si článek: Opar u dětí: Jak se ho zbavit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bajuska
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 05.11.14 20:02

Synovi (5 let) zabírá Cannadent (obsahuje 65% léčivého konopí). Do druhého dne mu opar zaschne, za pár dní už tam nic nemá ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34183 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 20:04

Náplasti compeed

bedrunec
Kecalka 459 příspěvků 3 inzeráty 05.11.14 20:07

No slyšela jsem, že se to s těmi náplastmi léčí déle než bez nich, že kůže nedýchá a ještě se to i rozšiřuje… takže náplasti bych nevolila. :think: :nevim:

Maarlen
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 05.11.14 20:15

My už jsme v léčení oparu profici, nejlepší je francovka na vatu, denne potukavat az opar zaschne. Vzdy, když si vzpomeneš, klidně desetkrát denne a pak vzy namazat herpesinem, a ta dva dny je ok, musí se to ale podchytit hned v zacatku

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 05.11.14 20:20

@bedrunec
prosím pěkně s oparem k tak malému miminku ne!!! U nich je to život ohrožující infekce v případě onemocnění.
jinak vysušovat… klidně zinková pasta z lékárny… a moje mamka nedá dopustit na kosmín.

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 20:21
@Maarlen píše:
My už jsme v léčení oparu profici, nejlepší je francovka na vatu, denne potukavat az opar zaschne. Vzdy, když si vzpomeneš, klidně desetkrát denne a pak vzy namazat herpesinem, a ta dva dny je ok, musí se to ale podchytit hned v zacatku

Jo, máme to stejné :palec: jen to nesmí potvůrka rozhryzat, pak to pálí jak čert. Dávám do francovky ještě hřebíček nebo kupuju tu bylinkovou. A hodně mažu pak ještě placentou, aby se ret nevysušil a nepraskal.

Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 05.11.14 20:34

Od té doby, co i při oparech dlabu Preventan akut, tak i opary mizí rychleji (a nejsou to takový hrůzy) a do týdne nevím, že jsem nějaký měla. Když to chytnu včas, tak do tří dnů je po něm.

bedrunec
Kecalka 459 příspěvků 3 inzeráty 05.11.14 20:43

@BellinkaX no já bych ji k mimi nebrala, ale sestra bydlí na druhém konci republiky a jedeme na křtiny, jsem kmotra… takže nemůžem přijet jindy, doufám, že to vyléčíme…uvidíme…

kvaček
Extra třída :D 13789 příspěvků 05.11.14 20:51

To vylečíte, prý je infekční, když je vodnatý, zaschlý už ne, ale jistě to nevím..
My dáváme klasickou malou mastičky na opary z lékarny..
Kluk na to hodně trpí.. do tří dní nje zaschlý a tak do týdne zmizí uplně

bedrunec
Kecalka 459 příspěvků 3 inzeráty 05.11.14 20:51

@Maarlen myslíte tuhle francovku? :-)

kvaček
Extra třída :D 13789 příspěvků 05.11.14 20:53

A nebo jednoujsem doma nic neměla a mázla jsem mu to klasickým pudrem- co se dává na neštovice a měl ta taky do dou dnů zaschlé

atominnka
Generální žvanilka 22017 příspěvků 05.11.14 21:05

@bedrunec několikrát denně mažu herpesinem. Infekšní je jen když jsou puchýřky, to trvá tak 1-2dny. Pak už ne

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 05.11.14 21:08
@atominnka píše:
@bedrunec několikrát denně mažu herpesinem. Infekšní je jen když jsou puchýřky, to trvá tak 1-2dny. Pak už ne

Taky s herpesinem mam dobre zkusenosti u syna

atominnka
Generální žvanilka 22017 příspěvků 05.11.14 21:11

@Loudalka Já u sebe i u dcery… ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >