Štípanec a oko oteklé

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 18:42
stipanec a oko otekle

Ahoj vsem mala 2,5let stipl zrejme v noci do vicka komar.rano horni vicko natekle.odpo po spani jeste vic a ted uz spinka a ma natekle cele horni vicko az po oboci a spodek pod okem taky. Je to cele slite a uz na nej skoro nevidi. 3× denne kapky fenistil a co vydrzela tak studeny obklad. Rano radeji k dr nebo nechat tak?
Nevim jak ji pomoct je mi ji moc lito ma to cele cervene vnitrek oka pekny
Dekuji za vsechny prispevky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 05.11.14 18:46

@vendelinecek
Sla bych k dr..hlavne ked to oko neotvori..kolko si jej dala kvapiek Fenistilu?
Nemas doma Zyrtec(nevim ale ci je vhodny pre 2,5r dite)

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 18:51

Já už bych asi byla u dr… i kdyby se to stalo mě :-)

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 18:52

Ten nemam. Nez sla ted vecer spinkat tak uz ho mela otevrene no spis privrene jak to oteka. Kapek mam davat 15 jsem dr volala a rikala taky jen obklady. Ale je divne ze se ji otok stupnuje. Nebo jrstli uz jr vecer oko namozene??

Martisek79
Kecalka 194 příspěvků 05.11.14 18:53

@vendelinecek náš 5letý syn měl před 14dny to stejné..letěla jsem k dr.byla jsem vystrašená, od dveří už na mě volal kliiid, to ho něco píchlo, mě se to tedy nezdálo, ale pořádně ho prohlídl a uvnitř oko úplně ok,3× denně fenistil kapky a ledovat hodně. Vůbec to nepomáhalo, do večera to měl stejné, ráno ještě horší, tak jsme jeli na pohotovost, kde dr. tvrdila buď alergie nebo píchnutí, napsala mu ophtalmo-hydrokortizon, po prvním namazání se to začalo lepšit, druhý den jsem namazala zase a do večera byl ok.Tak držím pěsti :hug:

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 18:53

No bojim se jak bude vypadat chudinka rano. Ani neusnu dnes :|

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 18:57

Odpoledne

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 18:57

Odpoledne

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 05.11.14 19:06

@vendelinecek chudinka malá:-( moje malá má taky vždycky hroznou reakci na štípnutí od komára, poprvé jsem myslela, že je to pásový opar a letěla s ni k doktorce.

luccik
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 05.11.14 19:06

Pohotovost!!! Měli by ji dat protialeregenni injekci…

MARKETAB81
Závislačka 3611 příspěvků 05.11.14 19:08

V obličeji většinou štípance (komár, vosa, včela) otečou víc než třeba na ruce, je to celé více prokrvené. Pokud otýká jen oko, nejde do k nosu a puse a krku kvůli dýchání tak se tá v pohodě zvládnout, ale určitě bych k dr. šla. My měli v létě od vosy, odpoledne ho štípla, reakce minimální a do 24 hodin mu to oteklo podobně, dávali jsme zyrtec (je jedno jestli fenistil nebo zyrtec) a dr. nám pak dala ditiaden na zmírnění reakce a dávat studené obklady, do cca 3 dní to odeznělo.

luccik
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 05.11.14 19:09

Mám zkušenosti se synem, raději neriskuj. Leduj a octovy obklad. Osobně pokud to ma i ted jako odpo asi bych jela.. a hrozí otok dýchacích cest!!

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 19:11

K dychacim cestam to nejde. Spinka ja ji porad pozoruji a ma to jen kolem dokola oka. Dr mame od 12h pojedu s ni ale desim se rana

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 05.11.14 19:12

V pondělí byl manžel u doktorky s tím samým u našeho pětileťáka… Obvoďačka ho poslala na oční, tam předepsali nějakou mastičku a případně Fenistil kapky… By mě zajímalo, co to je za komáry… :zed:

vendelinecek
Kecalka 492 příspěvků 05.11.14 19:13

Ted sem nervni kvuli otoku to by cervenalo k nosu ne? Ma to jen u oka

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >