Řídká stolice, teplota a rýma...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anahry
Kecalka 372 příspěvků 04.11.14 11:04
Řídká stolice, teplota a rýma...?

Ahoj,

moje dcerka (2,5) má už od pátku řídkou stolici. Jde tak 1 - 2 denně a konzistence je nejprve kašovitá a pak přechází v průjem. Čtvrtek, pátek měla teplotu (okolo 39 st.) a k tomu vodovou rýmu. Teplota přešla, rýmu má menší, ale ta stolice se mi už nezdá, že by byla tak dlouho - dnes už pátý den. Nejprve jsem myslela, že to budou zuby, ale vždycky to byla otázka max. 3 dnů, tak teď nevím. Jinak je v pohodě, jenom nechce moc jíst - ale to bych spíš přisuzovala tomu, že jí dávám dietu, ale i tak, nemá hlad.

K Dr. jsem volala, jestli jí udělá výtěr. Tak mi řekl, že mám dávat Hylak a pokud se do pátku nezlepší, dojít. Jenže to už se mi zdá fakt dlouho…

Máte některá zkušenosti s tímto problémem?

Reakce:
soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 04.11.14 11:18

Ahoj, syn (16 mesicu) jakmile ma rymu, tak ma i prujem… jakmile ryma zmizi, odchazi i prujem… tak jestli to nemate podobne :nevim:

anahry
Kecalka 372 příspěvků 04.11.14 11:23

@soney Aha, tak to mě nenapadlo to takhle spojit. Snad to bude jen tím. Díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >