Jak na výběr kočárku - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LittleTea
Povídálka 43 příspěvků 13.04.19 07:55
Jak na výběr kočárku - Ostrava

Ahoj,
jsem ve 12 týdnu těhotenství - blíží se 13 týden. A začínáme vybírat s manželem kočárek.
Ale přišli jsme na to že je to opravdu velmi složité.
Ráda bych zjistila podle čeho jste kočárek vybírali vy, případně probrat i různé značky.
Nevím jak je to s kvalitou polských kočárků, jelikož obecně kvalita polských výrobků není moc dobrá.
Bydlíme v Ostravě a byli jsme v obchodě Baby Place - tady mají obrovský výběr všech možných kočárků.
Budu ráda za Vaše tipy :mavam: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
aknadar
Kecalka 331 příspěvků 13.04.19 07:58

Za sebe doporučuji zakoupit z druhé ruky hluboký kočárek s pořádnou korbou, kde se vleze fusak s dítětem celou zimu a na jaro zainvestovat do pořádného sporťáku.

Janli
Echt Kelišová 8165 příspěvků 13.04.19 08:03

Musíš si ujasnit kde a jak ten kočár budeš používat. Jestli v terénu nebo ve městě, jestli potřebuješ velký neno skladný nebo houpací. Od toho se pak odpíchnout. I poláci mají kvalitní kočárky za slušnou cenu. Třeba Roany jsou jedny z nejkvalitnějších kočárků vůbec. Já mám vesměs všechny kočárky z polska a až na Adbor si nemůžu stěžovat.

LittleTea
Povídálka 43 příspěvků 13.04.19 08:11

@aknadar Děkuji za odpověď. Preferuji trojkombinaci než mít dva různé kočárky na to nemáme místo :)

LittleTea
Povídálka 43 příspěvků 13.04.19 08:15

@Janli Děkuji za odpověď. Co se týče terénu - tak do lesa budu chodit často máme ho kousek od domu ale do města taky zavítáme takže nejspíš nějaký střed. Jediné co tak nemáme kombi tak nejspíš nějaký menší po složení. Momentálně se mi hodně líbí tento kočárek https://www.babyplace.cz/…-moon-nuova/
včera jsme si ho byli také vyzkoušet a je fajn.
Děkuji za doporučení značky Roany, rádi se podíváme :)

Sany80s
Kelišová 7178 příspěvků 13.04.19 08:47

Vždy je nejlepší koupit vše zvlášť.
Vždy je špatné koupit tvrdý nepružící kočár, pro děti je to velmi nepohodlné a vytřeseš z nich duši.
Což v podstatě vylučuje většinu designových kočárů.
Já bych sice polský kočár nekoupila ze zásady, ale faktem je, že jsem viděla i slušné polské kočáry, kde ten poměr kvality a ceny není vůbec špatný.
Zbytek záleží na tom, co od kočáru požaduješ. Kde budeš hlavně jezdit.
Určitě bych se vyvarovala trojkolek, mají obvykle hodně široký podovozek a jakmile napadne sníh a někdo to hned neodhrabe, tak asi neexistuje kočár, se kterým má člověk více práce.
Vyvarovala bych se i výrazně malým předním kolům a výrazně rozdílné šířce mezi předními a zadními koly.

Sany80s
Kelišová 7178 příspěvků 13.04.19 09:00

@LittleTea Určitě ne, není odpružený, musela jsem to chvilku hledat, takticky to tam hend nepíšou.
Sporťák nevypadá moc prakticky.

Ladiabola
Kecalka 318 příspěvků 13.04.19 09:12

My kupovali kočár v Polskem Tesine a byla jsem spojena, 3komb za 9t.

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 09:20

My jsme měli polského Firkona a byl super. Nedoporučuji trojkombinaci, autosedacky tam nebývají dobré. Po svých zkušenostech teď budu kupovat bazarovy hluboký (pokud sezenu, je to nadlidsky vykon, vsude jen same kombinace) a sportaky mám hned dva, jeden do města a jeden bazarovy do terénu. Urcite ne trikolku, nic s malou korbou. Nafukovaci kola a odpruzeni jsou samozrejmosti.

Sany80s
Kelišová 7178 příspěvků 13.04.19 09:28

@chaela Můžu se zeptat, já nikdy neměla v ruce kočár s gelovými koly. Co to má za nevýhody?

malákráličice
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 13.04.19 09:28

@LittleTea My jsme vybirali v babyplace. Maji velky vyber na prodejne. Je to lepsi si kocarky ohmatat, pojezdit s nima. Co se mi libilo na fotkach na netu, byvala nekdy ve skutecnosti katastrofa.
Nakonec jsme vybrali Invictus. Ma hodne velkou hlubokou korbu a naopak uzsi podvozek, takze dobre projede dverma.

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 09:47

@Sany80s Taky jsem to nikdy nevezla, takže netuším. Znám jen penovy a nafukovací. A tam je ten rozdíl jasnej. Ale ty gelovy měla kámoška a prý je to něco mezi. Tvrdší než nafukovací, ale měkčí než penovy.

Natálka26
Kelišová 5723 příspěvků 13.04.19 09:57

@LittleTea

Já za sebe můžu doporučit bugaboo, měla jsem Buffalo dají se sehnat krásný, použitý za super cenu. Nebo teď nový Fox. Oba krásný, Buffalo bylo super jak na terén tak na město, skvele ovladatelný. Doplňky taky super. A na první jsem měla Concord neo air a taky dobrý, ale na bugaboo to nemá ani zdaleka.

LittleTea
Povídálka 43 příspěvků 13.04.19 10:23

@malákráličice Ahoj my právě včera byli taky v Babyplace a je to tam superní :) jen těch značek je tolik že opravdu nevíme :) Invictus se nám líbí jediné co tak že má nafukovací kola s tím jsi problém neměla? Chceme jezdit do Bělského lesa tak se bojím aby kola nebyla brzy zničená.

malákráličice
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 13.04.19 10:31

@LittleTea Invictus ma prave gelova kola. Je lehky, takze se hodne dobre ovlada. Uz jsem s nim projela silene trasy. Ve snehu a brecce je lepsi zablokovat predni kolecka, ale to je asi u vsech. Je trosku natrasaci, ale to mala miluje a naopak jsme zezacatku museli jezdit po tech nejhorsich chodnicich, aby to hrkalo. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama