ABC design Salsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkaann
Povídálka 26 příspěvků 10.04.19 21:02
ABC design Salsa

Ahoj, mate prosim nektera tento kocarek? Jak jste spokojene? Projede ibteren nebo je to jenom mestsky kocarek? Diky :)

Reakce:
Xmichaelah
Kecalka 212 příspěvků 10.04.19 21:14

Ja mam teda vipera a je to delnik! Jezdim s nim v lese.. koukam ze salsa ma jen jiny kolecka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:18

@Xmichaelah kdyz ten Viper se hrozne spatne ovlada a je menenodpruzeny… Ma ho kamaradka, kupovala novy minuly rok a proste jakmile se prejde na sportak hrozne se nadres, zkozsela jsem ho nekolikrat a to bych nechtela. Jinak se mi ale libi a vyhovuje mi, tak prave jestli ta Salsa nebude lepsi…

Xmichaelah
Kecalka 212 příspěvků 10.04.19 21:19

Jezis a nema s nim neco spatne? Mne se ovlada uplne peckove :flushed: :flushed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:23

@Xmichaelah ne, ona se na to ptala jedne maminky na hristi, co ho taky ma. Ono asi zalezi, s cim porovmavas… Ale fakt jde tezce pokud tam neni jenom 3 kg mimi… Aspon pro me, ja vozila i jine kocarky. Jenze ty zase nesplnuji dalsi veci,…

Xmichaelah
Kecalka 212 příspěvků 10.04.19 21:27

Ja jich zkousela celkem dost… je to zvlastni, jezdim lesem, jezdila jsem s nim v zavejich… mala ma 11 kg, ja 50 :think: nevim u ty salsy ty kolecka na teren :rolling_eyes:

Váš příspěvek
Reklama