jak oblékat

234
13.4.07 17:57

jak oblékat

Můžu se zeptat jak oblékáte prcky teď v tomhle počasí?Pořád nevim jestli mu není horko nebo zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17179
13.4.07 18:02

ahojky,

hodne zalezi i na ditku- nasemu Matyskovi je porad hrozne teplo- ted jsme byli venku a mel jen triko, teplacky a laclace a stejne se vztekal, ze mu je teplo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
13.4.07 18:25

oblékání

ahoj,můžu se zeptat jak oblékáte miminka v tomhle počasí?Pořád nevim jestli malému není zima nebo horko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.4.07 18:30

Ahoj, diskusi jsem přesunula do oblečků, ale cítím, že to není ideální - udělám novou rubriku Jak obléct. V miminku se to hned ztratí a myslím, že oblékání se řeší dost často na to, aby si to zasloužilo vlastní rubriku.

Obě diskuse sloučím, ju? Hlavně, prosím, nezřizuj další.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
14.4.07 07:43

ahoj, standa byl jen v tricku, plince a ponozkach a byl uvareny, fakt zalezi na ditku ;) nas prcek je dost otuzili (doma mame tak 18-19°a je tu jen v tricku a plince takze kdyz je venku 25° tak je mu proste teplo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
14.4.07 08:03

ponozky,kalhoty,bodycko s kratkym a mikcu-pak uz rozepnutou.deku dolu do kosiku kdyby bylo chladneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3665
15.4.07 14:04

Já dávám jen dlouhé body a slabý dupačky, ráno přikreju v kočárku dekou a odpoledne už tam leží jen tak odkrytá :wink: Konroluju nohy, když jsou studený, strčím je pod deku, ale stejně je má Lucka zase za chvíli venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
29.4.08 09:07

Ahoj maminky,
tak zrovna řeším ten sám problém. Navíc si myslím,že je rozdíl,jestli jsou prckovi 3 měsíce a jen leží (jako ten můj) a nebo už rok a sedí a pohybuje se.
Já jsem včera měla malou jen v dupkách a bodynu,co má na doma a přes to měla mikinku a deku.Ale nevím,jestli jí nebyla zima.Sice v kočárku pěkně usnula,ale to mi usnula i ráno,kdy měla to samé oblečení a byla ve fusaku. Potničky z něho nemá.
Ale pak jsem si psala se známou,tak má 3/4 letou holčičku a dává ji punčošky, kalhoty a ještě zabalí to 3× přeložené deky.
Fakt nevím, ty malé děti si ještě neřeknou.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
29.4.08 15:01

Danik,samo že záleží, kolik prckovi je, ale i tak je každé dítě jiné. Mám skoro stejně starou holčičku a kdybych jí včera =28.4.2008 v Praze asi 20stupňů jasno navlíkla to co ty, tak z ní mám škvareček.(my šly jen v triku s dlohým rukávem,tepláčkách a ponožkách.)Deku jsem měla taky,ale ta šla hned do košíku,neb malá pod ní měla uplně spocený nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.5.08 12:26

Ahojky!
POtřebovala bych poradit…Mám doma 11 denní holčičku a chceme vyjet autem. Chtěla jsem se zeptat, co je vhodné obléct do autosedačky?Je u nás asi 16 st.
Mám připraveno body s krátkým rukávem, body s dlouhým rukávem a na to teplejší overálek. Melo by to stačit?Ještě mám nachystanou deku, kterou bych dala přes malou v sedačce…

Děkuji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3
7.6.19 13:25

Obleceni - pocasi

Ono to chce hlavne sledovat jaky bude pocasi v nejblizsich hodinach:)
Ja pouzivam napr tuto apku a tam je hned videt aktualni predpoved na 12h pro danou lokalitu:
https://play.google.com/…apps/details?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama