Jak odstranit fleky od barvy?

3425
29.6.08 21:22

Jak odstranit fleky od barvy?

Holky, moc prosím, nemáte některá radu, jak vyprat nebo nějakým zaručeným způsobem odstranit skvrnu od oranžové barvy, kterou jsme malovali pokojíček? Mám jedny jediné bílé těhotenské leginy z Litexu, tudíž celkem drahé a můj miláček mi na ně stříknul barvu, když ji v koupelně, míchal na malování… :? :x
Díky za tipy,

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
29.6.08 21:37

zkusila bych bud savo perex pokud jsou bile, nebo takove to jadrove mydo na skvrny, pripadne neco spesl jk se prodavaji ty odstranovace skvrn, je to rozdeleno primo na skvrny konkretne.

Mne zas nejde odstratni make up z bileho natelniku :( a to jsem to postrikala i Amwayem, savem, vyprala v persilu a nic …

Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
29.6.08 21:47
nat píše:
pripadne neco spesl jk se prodavaji ty odstranovace skvrn, je to rozdeleno primo na skvrny konkretne.

Vola sa to Ďablik.Ja som si kupila na rez a vypralo to.Akurat stoji kolem 100kč a ma 50 ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
29.6.08 21:49

Luciku - a kde jsi toho Ďáblíka koupila? V drogerce? Které?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
29.6.08 21:50

Nat - jádrové mýdlo na skvrny? Co to je…?? 8O :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
29.6.08 21:53
Anduli píše:
Luciku - a kde jsi toho Ďáblíka koupila? V drogerce? Které?

V Tete.Oni to tam nemali ale pani bola hodna a objednala mi to.Prej to lidi nekupuju,lebo to je drahe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
29.6.08 22:01

no takove to tvrde mydlo, dela to vice firem…ja mam tusim od nejake firmy Dr. Beckman zlucove mydlo na skrvny, prala jsem s tim vsecky detske veci od prikrmu. Maji to v kazde drogerii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
29.6.08 22:04
nat píše:
no takove to tvrde mydlo, dela to vice firem…ja mam tusim od nejake firmy Dr. Beckman zlucove mydlo na skrvny, prala jsem s tim vsecky detske veci od prikrmu. Maji to v kazde drogerii.

Ten Ďablik je taky od tej firmy.Prej maju všetky vyrobky kvalitne.To mydlo chcem skusiť taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 18:29

Ahoj nechci zakládat novou diskuzi tak to dám sem.Jsem uplně tupá vyndala jsem modrý pytel z koše na světlý lino a on byl vlhký. No a co čert nechtěl mám na linu modrý flek. Zkoušela jsem to vzít cifem a všim možnym, ale flek drží. Holky čím ho dostanu pryč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama