zasklení lodžie

1490
13.6.08 14:10

zasklení lodžie

Ahojky, budou nám zasklívat lodžii systémem Optimi (původní Vario nejsou schopni dodat), byt máme v 6.patře. Můžete mi někdo napsat zkušenosti s tímto systémem? Třeba nějaké vychytávky, na co si máme dát pozor, co si zakoupit navíc atd. Někde jsem četla (je to bezramový systém, otáčecí na stranu lodžie), že je dobré si pořídit i lišty mezi skly, někdo to naopak hanil…Tak nevím. Jinak i spodek lodžie je čiré sklo.

Díky. Pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
15.6.08 11:28

Ahoj,
mam taky Optimi a bezva, samozrejme ty listy mezi skla urcite vezmi, i bez nich v zime docela tahne dirama pro odtok vody, prinejhorsim se daji oddelat. Ja mela na lodzii pres zimu kytky a prezily (skoro) vsechny, moje zkusenost je, ze pokud neni vic jak minus 10 pod nulou, tak se v lodzii udrzuje nad nulou. Dej si spis pozor na to, aby poradne zatmelili vsechny diry okolo plechu.
Taky mi praskla takova umelohmotna packa co drzi skla na boku, kdyz je mas odsunute, nech si to ukazat jak to spravne delat (u nas ji urval ten muj netrpelivec).
Jinak nevim, ja jsem proste moc spoojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
22.3.09 00:41

Ahojky, tak lodži zasklenou už máme, dělala nám ji fa Vawex, Optimi jsme nebrali protože pojezdy (jedná se o výklopná okna) dělají na umělých kolečkách, které se prý ochodí a výměna jednoho příjde na 500 (máme 8 oken), Vawex je dělá z brusných kamínků, záruka je celoživotní. Lišty jsme nekupovali, bylo to zbytečné, vůbec netáhne. Zatím jsme tedy sezónně zažili jen zimu, fakt to neklesne po nulu. Spokojenost velká. O silvestru, když zasvítilo slunko, bylo na balkoně 25 stupňů - vážně. V létě to bude asi horší…Ještě poreferuji

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama