Jak oživit přebalovák v koupelně?

765
10.8.13 16:28

jak ozivit prebalovak v koupelne?

Chtela bych oslovit kreativni maminy:) mame prebalovak v koupelne na pracce a rada bych to necim ozivila pro malou (2,5mes.) - aby mohla koukat sama - na jedne stene je kapsar, druha zatim prazdna..neco nejak pripevnit, aby ji to zaujalo..koupelna je nove rekonstruovana, tak nic extravagantniho (kachle jsou do bezova, ty nezaujmou:) a strop je sadros, tak do nej nechci delat diry (libi se mi takove ty visici hracky, ale jak jinak to pripevnit..) budu rada za napady nebo triky z vasich koupelen:)..nevim jestli nejake nalepky, kachle nejsou hladke..idealne neco visaciho nebo nevim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17568
10.8.13 16:36

Však na přebalováku přebalíš a jde se, na tu půl minutu se dítě zabaví koukáním na tebe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
10.8.13 16:41

Někdo měl nad přebalovákem hrazdičku, tuším, že dřevěnou, připevněnou k přebalováku, vypadalo to hezky :palec:

Já na něm nic nemám, ale mám po ruce vždycky pár věcí, které dítě zaujmou a můžu dát do ruky, jinak se točí na břicho. Celkem stálice je u nás velký háček na ručníky s přísavkou, pak zaujme i víčko od koejnecké lahve, prázdná rulička od toaleťáku, vysloužilý mobil-véčko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
10.8.13 16:44
@Etcetera78 píše:
Však na přebalováku přebalíš a jde se, na tu půl minutu se dítě zabaví koukáním na tebe :-)

asi jsem pro svoje děti krajně nezajímavá :mrgreen: Druhorozený se užjako dvouměsíční odstrkával patama tak, že přebalování probíhalo tak, že jsem ho držela minimálně jednou rukou za jednu nohu, jinak by spadnul, ve 4m jsem ho měla sto chutí přivázat, protože se začal okamžitě po styku podložky se zády točit na břicho, se zahovněným zadkem fakt labůžo.
A vlastně ano, děti mě v určitém věku pozorují - to když si dokážou na ten zahovněný zadek i sáhnout a pak se snaží nacpat ruku do pusy, to mě pak pozorují intenzivně, s velkým zájem, asi jsou moje výrazy ve tváři v tu chvíli obzvlášť vypečené :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
10.8.13 16:46

No na prebalovaku jsme dyl nez minutu:) nejake hracky mam, ale mala zatim do ruky nic neda a chtela jsem spis napad na dekoraci co nejak pridelam, abych mela volne ruce..napadlo me to proto, ze segra mela prebalovak v loznici a nad nim lohybujiciho papouska zaveseneho od stropu, ale ja do stropu zasahovat nechci..tak jestli nekiho treba napadne neco podobneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
10.8.13 17:10

Sádroš je v pohodě. Díra se dá zakytovat sádrou nebo tmelích pastou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
10.8.13 17:13

No je fakt, že až se Vojtí začne přetáčet, že možná budu potřebovat něco na zabavení, aby zůstal na zádech. U Anežky jsem to nezažila, teď je to zatím taky jen sundat plínu, utřít zadek, nandat plínu a je to. Takže zatím potřebu ozdob nemám :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
10.8.13 19:08

A co foliové obrázky na ty obkladačky máme zvířátka a učíme se jen dělají ;-)bo jsem pro malou taky značně nezajímavá a nějaké mazání a oblékání po koupání ji prudí maximálně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.13 19:09

Do koupely kolem prebalovaku jsem na kachlicky nalepila detske nalepky tohoto stylu Jsou vodeodolne takze pozdeji jsem jich par pridala i do sprchoveho kouta. Mala pak velmi rada ukazovala, kde maji zviratka ocka, nozky atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
10.8.13 19:25

Hele, ja bych kolem nalepila ryzove lepici pasky, pry jsou krasne barevne a desne ted frci :lol:

Jinak ted vazne - bud nejake samolepky vodeodolne na kachlicky nebo nejakou hrazdicku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
10.8.13 22:32

Teď vymýšlím malému hrací koutek, takže tak brouzdám a hledám inspiraci, natrefila jsem na tohle: http://www.centrshop.cz/…up396354.php
Na kachličkách by to snad mělo držet a cena je v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
10.8.13 22:34

Předpokládám teda, že je tam přísavka - viděla jsem podobné hračky, jsou určené většinou do auta na okýnko nad sedačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama