Prostěradlo jako přikrývka

8.8.13 13:34

Prostěradlo jako přikrývka

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s prostěradlem jako místo přikrývky. Tedy nemyslím typické prostěradlo, ale takovou tu tenkou přikrývku, jak kdyby jen látku - často třeba v amerických filmech, když holky ráno vstávají tak si to hodí kolem sebe. Nevíte jestli se to dá někde v čechách koupit, jestli to normálně prodávají, nebo si to mám raději ušít?? Ptž na léto mi to přijde lepší na spaní než klasická tenká přikrývka…
Díky za každý tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

110
8.8.13 13:37

My se přikrýváme i právě jen tím prostěradlem. V zahraničí, tím myslím na dovolených jako v řecku a tunisku ani povlečení nedávají, tak proč to nezavést i u nás, když je takový vedro :-) a numusela bys nic vymýšlet ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 13:39

A není to spíš součást francouzského stlaní, kdy se dává tenká deka a pod ní prostěradlo, které se nahoře přehne přes deku a po stranách zastrká pod matraci? Takže klasika plátěné prostěradlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:39

@ivetttka Když mě ty prostěradla přijdou takový… prostěradlový :mrgreen: :mrgreen: Bych čekala, že to bude třeba z jinýho materiálu a lépe obšité okraje atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:40

@Gladys Nevim, v těch filmech maj vždycky jen tu tenkou látku, ale právě proto že nevim tak se ptám jestli to někdo třeba nemá doma, nebo jesi to vůbec existuje… Ale určitě bych chtěla bez té deky, jen tu látku… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3022
8.8.13 13:43

Já si vezmu povlékáni a spim pod povlíkaním a bude ti ta látka připadat normální, když jí normálně máš na dece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:43

@elinka90 To by šlo ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29641
8.8.13 13:46

Spime normalne pod povlecenim.
Jinak to, co popisujes, jsme kdysi kupovali v Ikea :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.8.13 13:47

@Pamplemouse
my mame „prikryvky“ z Indie - je to jen latka, ale pevna, krasne obsita. jsou i bile, ale vetsinu mame potistenou. na leto super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
8.8.13 13:47

V létě spím často pod obyčejným prostěradlem - ne takové to navlékací s gumičkou na kraji, ale obyčejný kus hadru, koupila jsem ho v Ikey kdysi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
8.8.13 13:52

My spíme jenom pod povlečením - nenaplněným :think:

• Nahlásit
  • Citovat
50071
8.8.13 13:53

Můj muž teď spí jenom pod obyč prostěradlem :)
Dcera má bambusovou dečku, je strašně příjemná, hezky chladí, zvažuju ji na léto pořídit i v dospělém provedení, jen ta cena :?
http://www.detskedeky.cz/…-p-1071.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:55

@ugluk To vypadá taky dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:57

Když to tak čtu, tak asi oprášim šicí stroj a něco si ušiju… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
8.8.13 14:51

Já jsem v těchhle vedrech strčila do povlečení tenkou fleesovou deku a už pod tím spím nějakých deset let :-) Vlastně ani nemám žádné opravdové přikrývky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama