jak pečovat o naušničky

1102
9.8.09 19:28

jak pečovat o naušničky

Ahojky maminky dali jsme konečně malé napíchnou naušničky. Trochu jí to hnisá . Jak správně o ouška pečovat? . Děkuji Mám hnis vymačkávat z dírek. ?Zatím mačkám a potírám lihem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1283
9.8.09 19:45

ahojky,

mladší má náušničky od čtvrtka. naše dr. radí jen pár dnů potírat framykoinem a protáčet. tak tak činím. trochu jí to taky hnisá, ale nechávám to tak. starší to taky trochu hnisalo, tak jsem nastoupila s lihem a výsledek nic moc. hnisat to přestalo až jsem po pár dnech líh vy:,–(ila:) takže tentokrát to zkouším jen s tím framykoinem. tolik moje osobní zkušenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6069
10.8.09 11:15

ahojky,

já jsem Aničce jen potírala framykoinem a protáčela co nejčastěji. Asi po týdnu to bylo OK. Potom kdykoliv nám rostl zub tak ji jedna dírka trochu hnisala - divný.

Pa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
699
10.8.09 17:37

Jedině Framikoin,a pokud se nebojíš náušničku vyndat,tak ji potři celou tou mastí,rychleji se to hojí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1144
13.8.09 12:51

Určitě nevytahovat, zejména pokud je dírka píchlá krátce. Často se rychle stáhne a rvát tam tu naušnici zpět může to ouško ještě víc podráždit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek