Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahojte maminy,,,nemůžete mi některá poradit, jak mam prckovi podat kojeneckou lahev??????Používáme skleněné lahvičky a savičky ze silikonu, které mají křížový otvor, do lahvičky se ale nechce dostat vzduch a vzniká tak podtlak,,,,,,zkoušeli jsme ten kříž i zvětšit, i uvolnit šroubovací těsnění, ale nic nepomáhá.Malý se brzy unaví a nevypije svoji dávku…prosím poraďte
No, možná by pomohlo občas prckovi lahvičku vytáhnout z pusinky, aby se dostaly bublinky vzduchu dovnitř a on mohl sát dál.
Další možnost je změnit lahvičky, třeba za Avent, nebo další, kde tento problém nevzniká.
Kamamko, určite změn lahvičku a jdi do Aventu, budeš koukat na ten rozdíl. M.
Avent je super,má spešl sytém proti podtlaku.
Nebo zkus Nuk,chce to nějakou savičku s odvzdušňovacím ventilem,v lékárně poradí.
Ahojky.
S Aventem zkušenosti nemám ale mám dvě lahvičky 150ml 0-6měs. od Nuku s ortodontickou savičkou a Air systémem.Na jejich nákup doporučuji DM drogerii.První mi koupila tchýně v lékárně za 170kč,potom jsem jí viděla v Kauflandě za 220kč a já si ji koupila právě v DM za 140kč.To už je pekelný rozdíl.
Martina
Ahoj,
taky doporucuju Avent. Je to lehky, prodavaji i malinky (ktery nam mimochodem stacily az do 8 mesicu a myslim,ze i nadale budou svoji velikosti vyhovovat) a problemy se vzduchem a podtlakem nemaji vubec.
Savicky k tomu maji ruzne dle veku ditete. Ja musim rict, ze nedoporucuju tu, kde se daji nastavit vsechny tri stupne sani - jednak babicky to porad motaly, protoze na to poradne nevidely a jednak to ze vsech stupnu teklo o kapku vic, nez kdyz se pouzije savicka jen jednoho stupne. Univerzalni mi prijde 2, tu pouzivame uz nekolik mesicu uspesne. Trojka pro nas tece moc rychle.
lejla
Ahojky,
tenhle systém na odvzdušňování mají i Chicco láhve, ale jen ten nový Physiologický projekt. Tak můžeš zkusit třeba i je. Mně malá zase nechce silikonový savičky tak máme právě to Chicco, protože to má i silikon i kaučuk. Z klasický láhve mi nevypila skoro nic taky jí to nešlo a byla naštvaná že to neteče.
Krmení zdar.
Děuji vám maminky,,,,,,,zkusím ten Avent,,,,,radši si připlatím,než abych se dívala jak se malý trápí a bojuje s bublinkami....... ![]()