Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj.
Záleží také, jak máš velké mimi. Malé, které toho tolik nevypije bych dokrmila stříkačkou. U většího a staršího bych klidně použila lahvičku. Sání má nacvičené, takže by na prs nemělo zapomenout. Savičku co nejpodobnější tvaru dudlíku ( pokud používáte) - tedy anatomickou nebo obyčejnou podélnou. Radimek měl s anatomickou problémy a anatomický dudlík plival.
Beruška
Ahojky!
S první dcerkou jsem měla u kojení veliké problémy: rozkousané bradavky, které se mi špatně hojily. Proto jsem musela krmení provozovat takto - jeno kolo u prsu, druhé kolo odstříkané mlíčko z lahvičky. Naštěstí byla Barunka opravdu ukázkový savec a prso neomítala. Záleží na mimnku, jak je pohodlné. ![]()
U Johanka to zatím neřeším, ale asi bych zase sáhla po lahvičce.
Ahoj Xeňa a holky
V porodnici kdyz mala nepribyvala a doma kdyz jsem musela odstrikavat jsem pouzivala střikacku, ale slo to i z male sklenicky.Sice jsme se trochu zabryndaly, ale mlicka bylo dost, tak to nevadilo
Davat lahvicku jsem taky mela strach, ale ted zjistuji, ze jsem to taky mohla zkusit, protoze kdyz doslo na piti cajiku,… tak lahvicku moc nechce.Nastesti umela celkem brzy z hrnecku.
Já mám ještě malé mimi, je nám dnes 23dní. No prostě zkusím to mléko odsát a zamrazit a babička si pak snad nějak poradí a z těch spouty rad si nějakou vybere
. Děkuji Vám všem