Jak řešíte viditelnost prsních vložek?

5591
21.4.11 20:29

Jak řešíte viditelnost prsních vložek?

Ahojky,
zajímalo by mě,jak to řešíte.Začíná teplo a přes tričko ty vložky prostě jsou vidět a mě to vadí.Pokud je nemám,stane se mi občas teplem,že se mi samo spustí mlíko a mám tričko mokré :zed: Máte to nějak vychytané?Jde to nějak vyřešit ke spokojenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.4.11 20:33

Ahoj,
koupila jsem si pár triček, ve kterých to nebylo tak nápadné - zkoušela jsem jich moc. :mrgreen: Hodně nosím košile nebo zavinovací halenky.
Nebo zkusit jiný typ prsních vložek? Mně jeden druh neseděl, ale už nevím, který. Teď používám látkové a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.11 20:33

já jsem používala místo klasických prsních vložek slipovky, ty jsou tenké :oops: :nevim: ale je fakt, že moc mléka jsem neměla, tak nevím jak moc se spoléhat na savost :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8651
21.4.11 20:38

Jediné vložky, co mi nebyly vidět, byly od Chicca. Jsou to tyto http://www.babygoods.cz/…-Chicco.html. Sice celkem drahé, ale fakt tenounké, skvěle tvarované a naprosto spolehlivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
21.4.11 20:41

já právě používám z DM,ale jsou poměrně tlusté.Lepit si do podprdy slipovku,to mě nenapadlo :think: Možná to vyzkouším,nic za to nedám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
21.4.11 20:41

Černou podprsenku a tmavý tričko či tílko...... :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
21.4.11 20:43

tak ty Chicco jsou fakt docela drahé. Možná je dobré je používat na ven a doma, kde to člověk nemusí tak řešit, nějaké obyčejné, za pár korun. Já používala na ven vždy vypodloženou podprsenku, pod kterou nebyly vidět žádné vložky, ani ty nejobyčejnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
21.4.11 20:45

mně byly nejmíň vidět asi johnson´s, ale i ty byly docela výrazné :nevim: takže jsem si buďto vzala vyztuženou podprsenku, která to trochu schovala, nebo jsem to riskla (podle situace s kojením) a vzala si něco vzorovaného, aby tam ten mokrý flek případně nebyl tolik vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
21.4.11 20:47

v tmavém triku v létě zdechnu,to asi neklapne :zed:
A vypodložené nemám a v mé velikosti nevím,jestli dělají.A z klasické se mi špatně dolují ke kojení :mrgreen: :oops: Jsem hrozná :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7576
21.4.11 20:49

Nosila jsem barevná tílka, pod bílými ty prsní vložky průsvitaly. A nejvíc šaty bez ramínek a podprsenku s gelovejma ramínkama, to byla letní kojící pohodička :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.4.11 20:56

Já používala ze začátku od Fixies - ty vidět nebyly. A pak jsem si ušila ze starých plínek, s viditelností už to bylo horší, ale hodně se tím ušetří páč jsou pratelný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
21.4.11 20:56

Ahoj, tak nic proti, ale prsní vložky od Chicca byly ty nejpříšernější, beztvaré a šustivé. Já kojila loni celé léto až do prosince, mlíko mi teklo proudem pořád. Nosila jsem spíš tmavší trika nebo nějaké vzorované, aby to odpoutalo poroznost od prsou. Z prsních vložek mě nejvíc vyhovovaly od Johnson's, nikdy neprosákly, skvělý tvar - vytvarovaný i ďolík na bradavku :-) prostě skvělé. Ale co vyhovovalo mě, nemusí ostatním. Jestli máš velká prsa, tak to možná bude vidět víc, než na mých lentilkách, kdy ta vložka byla skoro přes celé prso :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
21.4.11 20:58

Celkem dobré jsou vzorované košile nebo tuniky s nějakým řasením, žebrováním nebo jinými blbinami přes prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
21.4.11 21:11
jana32 píše:
v tmavém triku v létě zdechnu,to asi neklapne :zed:
A vypodložené nemám a v mé velikosti nevím,jestli dělají.A z klasické se mi špatně dolují ke kojení :mrgreen: :oops: Jsem hrozná :zed: :zed: :zed:

Já bych se nebála, každý nakonec najde to, co mu bude nejlíp vyhovovat. Já kojila v pohodě i s vypodloženou, prostě jsem ji vyhrnula :-) a když člověk přes sebe hodí šátek/tetraplenu, tak není nic vidět. Mně to stálo za to, že jsem si byla jistá, že nic není vidět a neproteču :-) Jelikož jsem si párkrát zažila fest mokré triko, když jsem šla s kojicí podprdou a byla z toho celá nesvá, tak to pak byla příjemná změna :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8651
21.4.11 21:21
jana32 píše:
já právě používám z DM,ale jsou poměrně tlusté.Lepit si do podprdy slipovku,to mě nenapadlo :think: Možná to vyzkouším,nic za to nedám :mrgreen:

No to jsou snad jedny z nejtlustších, to se s těma Chicco fakt vůbec nedá srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama