Jak s příkrmy?

108
20.2.16 07:55

Jak s příkrmy?

Na doporučení mudry jsme začali přikrmovat hlavně kvůli minimálnímu váhovému přírustku. Přikrmujeme od 4. měsíce a tak by mě zajímalo, od kdy můžu dát ovoce jako odpolední sváču? A kdy můžu zavést žloutek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9719
20.2.16 08:16

Dávala jsem ovoce až měsíc po zavedení masa a zeleniny, mohlo by se ti pak stát, že když ochutná ovoce moc brzy nebude ti zeleninu chtít, žloutek jsem dávala jednou týdně místo masa. Na noc jsem dávala kaši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42496
20.2.16 08:20

My začínali ovocným prikrmem. Zeleninu jsem přidala cca po 14 dnech, když už po ovoci nechtěl dokojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
20.2.16 08:58

Já dávala asi tri tydny zeleninu jednodruhovou, pak jsem zkoušela kombinace a přidala jsem trochu masa (cca 15-20g, polévkovou lžíci). S ovocem jsme zacali asi po mesici od zeleniny, vsechno nejdriv poduseny, pak čerstvý (i s tim teda doted - 7,5m - zachází hodne opatrne kvuli ekzému).
Kasi davam nekdy misto dopo svačiny, kdyz treba nemam ovoce nebo nestiham uvarit :oops:
Vecer porad striktně mliko, kase z lahve mu nejede a ja ho vykoupanyho krmit lžící nechci, ma to i za ušima. Navic u lahvičky se zklidni a pak krasne usne.
Jo a žloutek jsem dala nekdy misto masa - pul žloutku na porci. Davam maso tak 3× tydne, mozna je to malo, ale ma pak trochu dost problemy s kadenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.16 12:00

Taky jsem nejdřív dávala mrkvičku postupně jsme začali přidávat více druhů zeleniny a až pak ovoce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama