Jak sama sebe bránit v práci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.12.21 20:53

Jak sama sebe bránit v práci?

V práci jsem už nějakou dobu a je to fajn práce. Je nás málo na jednom oddělení a od doby co jsem přišla se do mě naváží. Jednou za cas utrousí kousavou poznamku. U ktere se smeji. Nevím jak se hájit, co říkat, jestli vůbec něco nebo jen ignorovat? Mám obavu aby to nebylo horší, když se nebudu bránit. Jen podotknu že vedoucí je jedna z těch co se naváží.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11550
20.12.21 20:59

Jakou kousavou poznámku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
20.12.21 21:03

Ignoruj to. Za chvili je to prestane bavit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
20.12.21 21:10

Vedoucí by si nic takového rozhodně dovolit neměla. Co to tam máte za vedení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
20.12.21 21:14

A čím si tě dobírají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
20.12.21 21:24

Mě se osvědčilo (né teda v práci, ale tenkrát ještě na střední) udělat si z kousavych poznámek legraci, klidně si udělat srandu i sama ze sebe… tenkrát to fakt zafungovalo a najednou mě začli ty provokatéři brát.
Nevím jak moc jsou ty poznámky štiplavé, ale určitě to musí být nepříjemné!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11658
20.12.21 21:24
@PastikaJatrova píše:
Ignoruj to. Za chvili je to prestane bavit ;)

nebo přitvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9462
20.12.21 21:32

To záleží proč a o čem kousavé poznámky jsou..
je to třeba jen o věku, nezkušenosti? nebo jinak něčím vybočuješ? jsi třeba v něčem mimoň?
my si třeba mimozní kolegy taky občas (v dobrém) dobíráme, třeba jako jestli už vstal nebo je furt v Matrixu :lol: ale nejsou to zlé poznámky ani urážky..
takže z toho, cos napsala, se moc poradit nedá…
asi v něčem vybočuješ? zkus to upřesnit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
20.12.21 21:34
@Anonymní píše:
V práci jsem už nějakou dobu a je to fajn práce. Je nás málo na jednom oddělení a od doby co jsem přišla se do mě naváží. Jednou za cas utrousí kousavou poznamku. U ktere se smeji. Nevím jak se hájit, co říkat, jestli vůbec něco nebo jen ignorovat? Mám obavu aby to nebylo horší, když se nebudu bránit. Jen podotknu že vedoucí je jedna z těch co se naváží.

Zaráží mě především jedno, a to, že vedoucí je jedna z těch posměváčků… to je opravdu podivné jednání :nevim:
A čeho konkrétně se ty kousavé poznámky týkají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
20.12.21 21:35
@drewlet píše:
nebo přitvrdí.

I to je bohuzel moznost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
20.12.21 21:40

No a v čem ty poznámky spočívají? Jsi jediná, ke komu mají ostatní poznámky? Nebylo by nejjednodušší se tomu zasmát taky?
My si ze sebe v práci taky tropíme kašpary, pro nezúčastněné pozorovatele by se to někdy mohlo jevit jako drsnější, ale my se máme rádi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
20.12.21 21:49
@Karamba2020 píše:
No a v čem ty poznámky spočívají? Jsi jediná, ke komu mají ostatní poznámky? Nebylo by nejjednodušší se tomu zasmát taky?
My si ze sebe v práci taky tropíme kašpary, pro nezúčastněné pozorovatele by se to někdy mohlo jevit jako drsnější, ale my se máme rádi :-)

To je pravda, měli jsme to v práci stejně - nezúčastněným ty naše vzájemné vtípky taky musely připadat dost drsné, a přitom jsme mezi sebou měli fakt perfektní vztahy.
Tady mi to ale spíš připadlo, že je terčem kousavých poznámek jenom zakladatelka… ale možná jsem to špatně pochopila… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59815
20.12.21 21:54

Nejsi pouze úzkostná? U nás se teda sešla patra v práci, že si děláme srandu běžně. Máme tam i protivné, kousavé lidi. Je jich pár. Kteří prostě humor neumí a nepochopí. Vše berou vážně. Jsou nabroušení. S nima se člověk baví převážně o pracovních záležitostech. Pak tolik nezapadají. Nerozumí, že ten zbytek se třeba furt něčemu 😁.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
20.12.21 22:48

Jestli se v práci vyjadřuješ stejně jako tady, tak se ani nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.12.21 23:17
@werakla píše:
Mě se osvědčilo (né teda v práci, ale tenkrát ještě na střední) udělat si z kousavych poznámek legraci, klidně si udělat srandu i sama ze sebe… tenkrát to fakt zafungovalo a najednou mě začli ty provokatéři brát.
Nevím jak moc jsou ty poznámky štiplavé, ale určitě to musí být nepříjemné!

Presne. Ja ze sebe delala totalniho trotla, takze potom ty narazky byly mirene spis uz pro zabavu, protoze cekali, co ze sebe vypotim za blbost. :mrgreen: Kdyz jsem odchazela, tak mi rikali, ze jim bude smutno, protoze nikdo nebude doslova potit blbosti a delat srandy. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat