Jak sbalit kuchyň při stěhování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 18.12.18 22:01
Jak sbalit kuchyň?

Stěhujeme se a teď budu balit kuchyň, respektive nádobí - hrnce, talíře, skleničky, hrnky apod. A potřebuju to 2×převézt autem a rok uskladnit. A hlavně nerozbit. Original krabice už nemám. Máte někdo radu, jak to nejlépe sbalit? Bojím se, že když to dám do obyc krabic, tak se mi to rozbije.
Tak mě napadlo dát to do pevných plastových boxů. Kde bych je mohla koupit nejlevněji? A čím to nádobí prokladat?
Díky za vaše rady ;-)

Reakce:
VeHE
Závislačka 4175 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 22:03

@vertunka Bublinková fólie :think: koupíš v nějakém hobby marketu stejně jako plastové boxy.

Aduš8
Závislačka 3034 příspěvků 18.12.18 22:04

@vertunka nemáš po ruce někoho, kdo by dělal na LDNce, nebo v domově důchodců? Já balila nádobí do takových velkých krabic, ve kterých nám dodávají pleny. Měla jsem to pár měsíců složené u táty na baráku, převážela a nerozbilo se nic. Balila a prokládala jsem klasicky novinami. A ty boxy bych se podívala v Pepcu, popřípadě když mají ty velké řetězce výprodeje.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 21 inzerátů 18.12.18 22:12

Nádobí jsem balila do novin, letáků a dávala do pevných papírových krabic od ovoce ze supermarketů.

Martassek
Kecalka 293 příspěvků 18.12.18 22:12

My použili klasické krabice od banánů, jsou dost pevné. Plastové boxy mají hodně levné v Jysku.

Pidulka1991
Závislačka 3084 příspěvků 18.12.18 22:20

Chce to pevnou lepenku (aspon petivrstvou). Prokladali jsme zmuchalnymi letaky, a zapalene v letacich… myslim, ze mi neprezili 2 sklenicky. Jinak v pohode prevazeli jsme nekolikrat+rok skladovali na pude

Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.12.18 22:27

Do novin a pak do banánových beden. V obchodě ti odloží.

Aspera
Generální žvanilka 21461 příspěvků 18.12.18 22:28

Balila jsem do novin a do krabic. Základ je nedávat k tenkým skleničkám nic těžkého, pak to přežije.

Bubla_Bučková
Závislačka 4504 příspěvků 18.12.18 22:29

Používala jsem teď letáky Penny, zdarma halda dole v paneláku :D

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 18.12.18 22:42
@Bubla_Bučková píše:
Používala jsem teď letáky Penny, zdarma halda dole v paneláku :D

Tyjo, leda že bych šla vyrabovat nějakej panelák :mrgreen:
Mám doma tu bublinkovou folii a asi koupím pár těch boxů v jysku.

lucenka
Vesmírná mluvilka 33745 příspěvků 18.12.18 23:42

Balila jsem do bublinkové fólie a a následně do pevné krabice (asi pětivrstvé). Až na jednu misku vše přežilo i let.

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 19.12.18 00:14
@vertunka píše:
Stěhujeme se a teď budu balit kuchyň, respektive nádobí - hrnce, talíře, skleničky, hrnky apod. A potřebuju to 2×převézt autem a rok uskladnit. A hlavně nerozbit. Original krabice už nemám. Máte někdo radu, jak to nejlépe sbalit? Bojím se, že když to dám do obyc krabic, tak se mi to rozbije.
Tak mě napadlo dát to do pevných plastových boxů. Kde bych je mohla koupit nejlevněji? A čím to nádobí prokladat?
Díky za vaše rady ;-)

Stěhovala jsem celou kuchyň do jiného státu :) kup si bublinkovou folii a každý hrnek, talíř nebo misku zvlášť zabal. Jako v obchodě. Krabice nepln úplně, aby neprasklo dno. Já měla pevné kartonové krabice, koupis treba na amazonu, a ještě jsem dno vystlala bublinkovou fólií. Nerozbila se jediná věc.

LKL
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 19.12.18 08:21

@vertunka pri poslednim stehovani jsem na tohle nemela cas, takze jsem vse krome sklenicek naskladala do stehovacich krabic (maji treba v ikea 2 za 80kc) uplne na sprostaka - zadny noviny, bublinky, nic. proste jsem vzala komin taliru, postavila ho do krabice, vedle nej druhej a nazdar.

sklenicky jsem balila do bublin a na spoustu z nich mame i originalni krabice, ale to jen u drahyho skla.

nerozbila se jedina vec, stehovaky jsem jen upozornila ze nadobi neni baleny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >