Životnost tataráku z lososa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
carola
Kelišová 6896 příspěvků 17.12.18 17:46
Životnost tataráku z lososa

Ahojky. Nevím, koho se zeptat, tak zkusím zde. Muž měl v sobotu firemní večírek. Přinesl mi tatarák z lososa, ptž tam toho hodně zbylo, tak si to rozebrali. Muž a děti to nejí. Já si dala včera a ještě tu mám, ale nevím, zda je to ještě v pohodě? Je pořád voňavý, ale muž říká, ať už ho vyhodím, že už to není vhodné. Nemáte někdo zkušenost, jak dlouho se může jíst? Moc děkuji.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13479 příspěvků 17.12.18 17:52

nevím, ale osobně bych to vyhodila

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 17.12.18 17:55

Melo by se to snist hned cerstve je to preci jen syrove maso… za pripadne strevni problemy tp fakt nestoji

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11600 příspěvků 17.12.18 17:56

Ja bych z toho udělala třeba rybí karbanátek - proste to tepelně upravila. Syrové uz bych to nejedla

Celina
Závislačka 3921 příspěvků 17.12.18 17:57

Jíst třetí den syrovou rybu? Rozhodně ne

carola
Kelišová 6896 příspěvků 17.12.18 17:59

Moc děkuji,jdu vyhodit.

Zubenka01
Povídálka 24 příspěvků 17.12.18 18:00

A je to tatarák z uzeného nebo ze syrového lososa? Dělá se oboje :) Ze syrového bych už nejedla

carola
Kelišová 6896 příspěvků 17.12.18 18:02
@Zubenka01 píše:
A je to tatarák z uzeného nebo ze syrového lososa? Dělá se oboje :) Ze syrového bych už nejedla

ze syrového,už je v koši :)

ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 17.12.18 18:10
@carola píše:
ze syrového,už je v koši :)
Ženský vy naděláte…v res­tauraci by ho podali, jako delikatesu na Nový rok po 1/2 noci…
carola
Kelišová 6896 příspěvků 17.12.18 18:11
@ontar píše: Ženský vy naděláte…v res­tauraci by ho podali, jako delikatesu na Nový rok po 1/2 noci…
:mrgreen: :mrgreen:
meduzza
Echt Kelišová 8752 příspěvků 17.12.18 18:58
@carola píše:
Ahojky. Nevím, koho se zeptat, tak zkusím zde. Muž měl v sobotu firemní večírek. Přinesl mi tatarák z lososa, ptž tam toho hodně zbylo, tak si to rozebrali. Muž a děti to nejí. Já si dala včera a ještě tu mám, ale nevím, zda je to ještě v pohodě? Je pořád voňavý, ale muž říká, ať už ho vyhodím, že už to není vhodné. Nemáte někdo zkušenost, jak dlouho se může jíst? Moc děkuji.

Když to voní, tepelně bych to upravila a snědla to.

cell
Echt Kelišová 8091 příspěvků 17.12.18 19:32
@meduzza píše:
Když to voní, tepelně bych to upravila a snědla to.

udělala bych stejně. Vyhazovat jakékoli jídlo, hlavně maso, do koše se mi příčí. Jestli to chceš fakt vyhodit, odnes to aspoň slepicím

iziwolvie
Kecalka 401 příspěvků 17.12.18 19:38

My jsme měli na firemním večírku taky tatarák. Teda ne rybu, ale normální. Ještě druhý den jsme ho dojídali, třetí den jsem si z něj udělala hambáč. A bylo to v pohodě. :palec:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 18.12.18 15:20

To je něco jako zavináč. To vydrží dlouho. Mňam. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >