Kuchyně Oresi nebo Möbelix

13
15.12.18 21:37

Kuchyně Oresi nebo Möbelix

Dobrý den, čeká nas rekonstrukce bytu a řešíme teď od koho vzít kuchyň jestli od Oresi nebo Möbelixu. Máte někdo nějaké zkušenosti.? Ovšem hodlame jít do drahého materiálu žádná lepena dyha, ale lakovane s nekolika vrstvami. Jen se stale nemuzeme rozhodnout u koho si ji nechat udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4654
15.12.18 21:52

@N.n.k když jsme vybírali kuchyň, tak Oresi bylo prví, co jsem zavrhla, četla jsem na ne tolik špatných recenzí, že jsem to nechtěla riskovat, ale vlastní zkušenost nemám.. Ale určitě nějaké recenze na internetu najdete.. Nedávno jsem četla, že se s nimi někdo hodlá soudit kvůli kuchyni, která stála přes půl mega a všechno v ní bylo udělané jen tak aby se neřeklo.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 22:08

Oresi určitě ne, mají fakt mizernou pověst. Osobně bych volila truhlare. Mas vse na míru, kvalitní a cena kupodivu není o moc vyšší než z řetězců. Nechávala jsem dělat kuchyň do domu, velkou a vyšla na 250, což bych dala i v tom oresi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 22:09

Máme oresi, nic není na 100%, ale reklamace u Oresi nikdy nebyl problém, vždy vyřešili k naší spokojenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1141
15.12.18 22:22

Mame Oresi 10let, tenkrat za 250tis, drazsi serie. Ani jeden problem, kuchyn jak nova a to denne varim. Vypada stale moderne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
15.12.18 22:25

Ani jedno. Nejlepsi jsou soukromi truhlari na doporuceni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
15.12.18 22:39

Pokud nechceš šetřit, tak ani jednoho z těchto řetězců nebrat. Doporučuji Hanaka, precizně odvedená práce, kuchyň na milimetr přesná, super spolupráce… Měli jsme návrh i z Oresi byla Teda o 60 T levnější, ale nenechali jsme se zlákat nižší cenou a jsem fakt ráda!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.18 22:42

Jestli píšeš, že nehledáte nejlevnější řešení, tak snad kdekoliv jinde, než tyto dvě zmíněné… Já taky doporučuji truhláře, my máme výborné zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.18 22:47

@N.n.k taky bych spíš doporučila dobrého truhláře. Jinak já mám levnou kuchyň z mobelixu 4 roky a jsem naprosto spokojená. Od truhláře se ty ceny příliš neliší (jde spíš o výběr materiálů, které tu cenu mění). Má kuchyň vyšla cca 60k bez spotřebičů a známí si nechali dělat dost podobnou u truhláře a stála je 69k. Mně tenkrát tlačil čas a mobelix dodal za 6 týdnů, truhlář měl čas za 3 měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
15.12.18 22:50

Mně přijde u toho truhláře výhodné, že si prostě můžeš namalovat, co se ti zlíbí a truhlář to vyrobí - žádné výmysly jako příplatky za atyp, za to, že chceš linku třeba nestandardně vysokou, poličky můžeš mít přesně ve výšce, v jaké chceš, ne v takové, jakou mají v katalogu… atd. Mimochodem, sestřenice pracuje v interiérovém studiu a když jsem ji říkala, kolik jsme dali za naši kuchyň (cca 90k) tak říkala, že u nich by to bylo minimálně o 30 víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.18 23:16
@klamonožka píše:
Mně přijde u toho truhláře výhodné, že si prostě můžeš namalovat, co se ti zlíbí a truhlář to vyrobí - žádné výmysly jako příplatky za atyp, za to, že chceš linku třeba nestandardně vysokou, poličky můžeš mít přesně ve výšce, v jaké chceš, ne v takové, jakou mají v katalogu… atd. Mimochodem, sestřenice pracuje v interiérovém studiu a když jsem ji říkala, kolik jsme dali za naši kuchyň (cca 90k) tak říkala, že u nich by to bylo minimálně o 30 víc.

já souhlaísm, že výrobky od truhlářů jsem kvalitnější a fakt více vydrží, nám dělal kuchyň truhlář z rodiny, cenu neívm, nechtěli jsme luxus, prostě kuchyň, která vydrží, a opravd dřží, nábytky seriové toho opravdu moc nevydrží,
cenu neřeknu, jelikož ji sama nevím :) - důvod jestli mohu neporzradím, a prosím anonym, nebo raději smazat, nechci aby si někdo tu myslel, že jsem vyžírka to opravdu ne,

• Nahlásit
  • Citovat
1892
15.12.18 23:33

Ikea, poměr cena/výkon bezkonkurenční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
16.12.18 01:43

To jste mi dali brouka do hlavy:thinking: V oresi jsme na 136.000,– se spotřebičema (střední cesty) a lakovany material ten drahý bílý lesk. V Möbelixu na 110.000,– ale lepena dyha a levné spotřebiče a u Truhláře máme cenu 78.000 bez spotřebičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
16.12.18 01:44

Zase mi nejde do hlav,kdyby byla Oresi tak špatná tak jak by bylo možné že dal fungují:thinking: :see_no_evil: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
16.12.18 08:14
@N.n.k píše:
To jste mi dali brouka do hlavy:thinking: V oresi jsme na 136.000,– se spotřebičema (střední cesty) a lakovany material ten drahý bílý lesk. V Möbelixu na 110.000,– ale lepena dyha a levné spotřebiče a u Truhláře máme cenu 78.000 bez spotřebičů.

No, tak to vychází na stejno, ne? Já mám taky návrh od truhláře i od Oresi a vychází to tam plus mínus stejně. Taky jsem si vybrala bílej lesk. Je to teda drahý jako kráva, přemýšlela jsem i o matu, ale ta bílá prostě nevypadá v matu dobře. Takže si radši 10 tisíc připlatím na lesk. Bude mi to dělat truhlář.
Kolik máš metrů linky? Taky mě to bude stát cca 80 tis. bez spotřebičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama