Osvětlení obývák, kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kecalena
Stálice 81 příspěvků 11.12.18 14:20
Osvětlení obývák, kuchyně

Holky, jaká máte doma svítidla v obýváku propojeném s kuchyní? V obýváku mám 4 a v kuchyni 2+1(jidelní stůl) vývody na svítidla…tak uvažuji o něčem jednodušším, což pak podtrhnu osvětlením jídelního stolu… Ale co? Koláče, čtverce? Prosím o radu, doporučení, obrázek, díky :-)

Reakce:
7.straka
Kecalka 365 příspěvků 11.12.18 14:26

My máme v obýváku jedno stropní světlo, čtverec cca.30×30cm a lampičku v rohu. Co zapuštěné bodovky? Ty máme v kuchyni (úzká nudle) a spokojenost.

Waterfall
Kecalka 488 příspěvků 11.12.18 14:27

Nad jídelním stolem mám lustr s pěti ledkami, je posunutý dost nízko nad stolem, tak aby bylo jasný, že jej doplňuje. (kdybych to otočila, vypadá jako svícen) Naproti jídelnímu stolu mám pověšenou knihovnu a na ni jsem dodělala led osvětlení polic. Nad stolkem u sedačky je primární lustr, visící, velký, dominantní je to taková koule s teplým světlem. Naproti sedačce vedle tv je lampa, svítí velmi jasně. Za tím mám kuchyni. Ta je osvětlená celá led páskem, na stopě je lustr jen u stropu má tři ramena a na každém dvě žárovky (potřebovala jsem, aby to trošku zabralo prostor a bylo nenápadné), další osvětlení je u odsavače par.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 11.12.18 14:29

Mame systém hue od phillips - můžeš si ruzne nastavovat intenzitu a barvu světla podle potřeby. Bohatě nam stačí jedno velké stropní světlo v obýváku, jedno menší v kuchyni a pak ledky na kuchyňské lince.

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 11.12.18 15:08
@kecalena píše:
Holky, jaká máte doma svítidla v obýváku propojeném s kuchyní? V obýváku mám 4 a v kuchyni 2+1(jidelní stůl) vývody na svítidla…tak uvažuji o něčem jednodušším, což pak podtrhnu osvětlením jídelního stolu… Ale co? Koláče, čtverce? Prosím o radu, doporučení, obrázek, díky :-)

Ahoj.

Pošli fotku, jak to máte dispozičně rozložené. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >