Dotaz na košile

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 19:45
Dotaz na košile

Pěkný večer všem,

mám možná trochu hloupý dotaz, přesto je reálný. Nedávno jsem se vystěhoval od rodičů do vlastního bytu, ovšem mám zde o poznání menší možnost skladování oblečení. Můj dotaz směřuje na košile. Je možné je mít na sobě takto namačkané (viz přiložené foto), aniž by je to nějak neponičilo? Navíc pokud zavřu dvířka, tak rukávy se tam sotva vejdou… Jsou to košile poměrně drahé od kvalitních značek, proto mám o ně trochu obavy…jistě chápete :lol:

Ještě jednou se omlouvám za hloupý dotaz, ale jeho zodpovězení by mi vážně pomohlo.

Reakce:
Heivka
Závislačka 4239 příspěvků 12.12.18 20:06

Košilím se nic nestane, jen nesmíte skřípnout rukáv do dvířek. Jenom počítejte, že budou asi pomačkané když je vyndáte že skříně.

sepru
Kecalka 246 příspěvků 12.12.18 20:12

Mě taky štvaly ty věčně skripnute rukavy…vyresila jsem to tak, že rukávy mám uvnitř košile, prostě provliknute dovnitř do rubu. Chce je jen srovnat průramky i ramena a nestalo se jim nic. Ani pomačkané to není. Chce to vyzkoušet :mavam:

med99
Stálice 52 příspěvků 12.12.18 20:16

Já se nechávám šít košile na míru, takže jim radši dopřávám velký prostor :D Celkově se o ně starám až moc :D Hlavně „zapínej“ pár knoflíku, hlavně ty dva horní. A na rukávech taky. Nejdůležitější je správně vyprat, já mám naštěstí od bytu pár metrů prádelnu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 20:33

Moc všem děkuji za reakce! :hug: To víte, bez maminky je to těžké… :lol:

krukynka
Kecalka 278 příspěvků 12.12.18 20:57

Co pořídit „němý sluha“ na oblečení. Taková ta tyč. To jsem měla kdysi (hodně dávno) :mrgreen: v bytě já na oblečení a pro začátek na košile by to mohlo být šikovné. ?

Váš příspěvek
Reklama