Jak se méně potit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:19
Jak se méně potit?

Zdravím a omlouvám se za, možná, podivný dotaz, ale vážně si s tím dělám starosti :lol:
Je mi 16 a v sobotu mám jít ven s klukem, bude to podruhé, co se uvidíme. Minule už mě chytil za ruku, objímal a prostě je jasné, že na doteky opět dojde. Jenže se hrozně potím. Vyjdu ven a úplně to ze mě teče a já nevím, co s tím, to je přece nechutný, objímat někoho úplně mokrého :nevim: :,(
Díky za odpovědi :mavam:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10829 příspěvků 06.06.19 07:28

Jestli tě to uklidní, tak se má trochu ochladit :mrgreen: jinak deodorant, nějake oblečení co vetra, nejlíp bavlna, v těch umělých materiálech se člověk potí ještě víc. Pak nebýt nervózní pac i to přispívá k pocení. Mají i silné deodoranty v lékárně, tuším driclor se to jmenuje, ale je to teda děsnej sajrajt, to bych použila kdyby už fakt nebylo zbyti. No a jinak bych si naplánovala rande buď někde u vody když bude pěkně, nebo aspoň ve stínu nebo někde v klimatizovaném prostoru :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:36

Haha, děkuju :lol: :kytka:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2214 příspěvků 06.06.19 07:38

@Kriss Tina v tomhle hicu jí asi deodorant moc nepomůže, leda by se v něm vykoupala :lol:

Zakladatelko, jděte někam, kde se vyhnete tomu největšímu vedru. Přítel se nepotil?

Edit: a v sobotu se má snad o 5 stupňů ochladit, tak by to už nemuselo být tak hrozné ;)

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 06.06.19 08:12

V tomhle hicu se potí asi každej, moc s tím neuděláš, taky bych volila rande u vody nebo někde, kde se ochladis. Minimálně někde ve stínu.

Westie777
Povídálka 32 příspěvků 06.06.19 08:17

Ja na sobe poznam, ze se mene potim, kdyz mam oholene podpazi. Pak doporucuju vzit si takove barevne obleceni, kde nebudou videt mokre fleky z potu. A zkusit navrhnout nejake misto s klimatizaci, pokud to je pro tebe rozdil. A vzit si sebou vlcene ubrousky a deodorant a na toalete se pravidelne otrit ubrouskem a pouzit deodorant. Jde taky o to, kde vsude se potis - jestli jenom v podpazi, nebo v obliceji, nebo na celem tele…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 08:19

Nepomuze nic, nauc se s tim zit, i ted mi tece z rukou i nohou pot ;) manzel mi rika uz 14 let potíček, dcera to podedila. Jen se pry leknul, kdyz me chytnul poprve za ruku, ale jinak dobry :mrgreen: zkousela jsem vse mozne a nikdy nic nezabralo. Lepsi nez se potit v podpazi, na cele nebo zadech apod

Freya10
Kecalka 400 příspěvků 06.06.19 08:33

Také se potím jako p… Já ovšem, i když není objektivní vedro :oops: :lol:.
Takže bych také navrhovala klimatizovaný prostor.
Ono samozřejmě až spolu budete dýl, tak už to taky řešit nebudeš, ale chápu, že na druhém rande bych z toho měla také nervy a cítila se trapně…tak asi leda klimatizace…a nebo procházka kolem vody - tam pofukuje ;)

Lynette
Echt Kelišová 8755 příspěvků 06.06.19 08:36

POdle mě je hlavní tím potem nesmrdět - takže oholit podpaží, vzít si deodorant a zcela vynechat mléko a mléčné výrobky - budeš mokrá jako od vody ale smrdět nebudeš. A co se týká objímání zpoceného člověka… při sexu budete zpocený taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 19:22
@Jitul.kaaa9 píše:
@Kriss Tina v tomhle hicu jí asi deodorant moc nepomůže, leda by se v něm vykoupala :lol:

Zakladatelko, jděte někam, kde se vyhnete tomu největšímu vedru. Přítel se nepotil?

Edit: a v sobotu se má snad o 5 stupňů ochladit, tak by to už nemuselo být tak hrozné ;)

No, minule ještě nebylo vedro, takže to bylo v pohodě :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 19:24

Minule jsem vybírala procházku já a teď je na řadě on, takže nevím kde, snad v tom stínu :zed:

Váš příspěvek
Reklama