Reklama

Jak se naučit rychle a jednoduše anglicky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smajlik345
Kecalka 407 příspěvků 01.01.18 13:07
Jak se naučit rychle a jednoduše Anglicky

Zdravím tady se ví všechno a proto. Nemáte někdo zkušenost ať už s nějakým kurzem nebo s učebnici samouka.
Jak se dobře a rychle naučit anglicky?
Nepotřebují mluvit plynně a dokonale spíš ať se domluvím na dovolené.
Základy mám jen ze školy takže spíš žadné než nějaké. Nějaka stavba věty a biflování slovíček mi do hlavy neleze, slovíčka jsem se vždy našprtala před hodinou a po hodině už jsem polovinu neznala.

Takže takové učení ať to v té hlavě zůstane :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 01.01.18 13:12

Zkus duolingo.com. Je to zdarma a uvidíš

Emimin7
Echt Kelišová 8723 příspěvků 01.01.18 13:19

Z mé zkušenosti se nic nevyrovná sledování filmů s titulkama. :)

Lucy1512
Povídálka 38 příspěvků 01.01.18 13:28
@Emimin7 píše:
Z mé zkušenosti se nic nevyrovná sledování filmů s titulkama. :)

Souhlasím :D

kristyna5
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 01.01.18 13:53

Snadno a jednoduše se nikdo anglicky nenaučí. Zkus si najít kurz v nejbližším okolí, podívej se na lektora, aby ti vyhovoval. A za rok na dovolené budeš speakovat jedna báseň.

Emimin7
Echt Kelišová 8723 příspěvků 01.01.18 13:56

Jo tak speakovat :D

peckova
Stálice 78 příspěvků 01.01.18 14:11

Novoroční předsevzetí? :D

Algera
Kecalka 484 příspěvků 01.01.18 14:16

Rychle a jednoduše? Pokud neodjedeš do anglofonní země, kde nikdo neumí česky, pak už jenom najít nějakého rodilého mluvčího a nastěhovat si ho na pár týdnů do bytu. Jiný rychlokurz mě fakt nenapadá :-)

Hlavně nebifluj, poslouchej, čti, najdi si někoho, s kým můžeš mluvit. I když nebudeš ze začátku rozumět, něco se mezi těma ušima zachytí :-)

Příspěvek upraven 01.01.18 v 14:33

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 01.01.18 14:23

Duolingo a začít sledovat nějaký seriál v původním znění a stahovat si k tomu anglické titluky, aby člověk viděl i psanou podobu.

Zamilovat se do rodilého mluvčího - to zabírá taky dost dobře.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 01.01.18 14:36

Jejda to řešim ted i já :lol: našla jsem si milence v německu a ta moje angličtina je fakt mizerná :cert: ale docela mipomáhá překladač na googlu a psaní si v angličtině s někým

smajlik345
Kecalka 407 příspěvků 01.01.18 14:47

@peckova novoroční ne. Spíš byli dvě věci co mě štvali, plavání a jazyk. Plavat už umím tak ještě ten jazyk :-D

smajlik345
Kecalka 407 příspěvků 01.01.18 14:50

Jaké filmy jsou tak nejlepší? Chtěla bych nějaké kde je takový ten základ ohledně komunikace v cizině pak mohu přidavat těžší slovíčka

Jana206
Nadpozemská drbna 26368 příspěvků 01.01.18 15:26

Podle me je nejvetsi chyba, ze ses ve skole ucila angličtinu pred hodinou, nikdy jsi to neulozila do dlouhodobe pameti. Kdyby ses ucila tenkrat poradne, zaklady vytahes z paty i po 10 letech, to mi věř, moje zkusenost.

Segra se potrebovala behem tri mesicu naucit nemcinu, zakladni gramatiku, priblizne uroven prvniho stupne ZS, nikdy driv se ji neucila. Prerusila studium a mezi tim zmenili akreditaci oboru. Pomohl ji individualni intenzivni kurz v jazykove skole, zkousku udelala.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 01.01.18 15:54

Před 15 lety jsem odjela do Anglie a zamilovala se tam. Tož to pak byla rychlost :lol:
Filmy s titulky + intenzivní kurz (nejlépe každý den - je to ale drahé)

Algera
Kecalka 484 příspěvků 01.01.18 18:37
@smajlik345 píše:
Jaké filmy jsou tak nejlepší? Chtěla bych nějaké kde je takový ten základ ohledně komunikace v cizině pak mohu přidavat těžší slovíčka

Záleží, jaký žánr máš ráda. Jestli jsi v AJ fakt ucho, doporučila bych nějaké kreslené věci, do začátku. Pak třeba Letopisy Narnie nebo Harryho Pottera (obojí i v knižní podobě, je to docela jednoduchá AJ, ale chce to mírně pokročilého diváka). Jinak poslouchat alespoň BBC, ale tam nejsou titulky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >