Jak se osamostatnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 12:36
Jak se osamostatnit?

Ahoj, mám jeden problém.,, Odstěhovala,, jsem se z domu do vlastního. Je to cca 10km od původního bydliště. Problém je v tom, že se pořád nemůžu dokopat odstěhovat se nadobro. Pořád jsem u mamky (mám to do práce kousíček) a nebaví mě to dojíždění. Strašně jsem se těšila až se osamostatnim a budu sama ale jak to přišlo, tak se mi nechce..Nejde o to, že u mamky mám všechno co potřebuju, jde tu o to dojíždění. Chci se dokopat k tomu, tam bydlet ale nevím jak. Měla jste to některá podobně?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11691 příspěvků 02.08.19 12:39

A proč ses stěhovala dal od práce? Co si najít byt, kde nebudeš muset dojíždět??

Ernais
Kecalka 408 příspěvků 02.08.19 12:54

Nezbyde nez se hecnout, pobalit zbytek vsech veci a odstehovat se. 10km na dojizdeni neni nic, kor pokud jezdis autem. Je prece zbytecne si platit bydleni ve kterem nejsi.

Čičorečka
Závislačka 2652 příspěvků 02.08.19 13:09

Mně máma tehdy v pátek řekla, že v neděli už tam spát nebudu :lol: Bylo to vyřešeno za mě. Ale já jsem chtěla, jen na bytě bylo ještě hodně dodělávek a já kňourala, že to nikdy nezvládnu a neodstěhuju se. Tak jsem musela :lol: Prostě si poruč, jsi velká holka.

Freya10
Kecalka 456 příspěvků 02.08.19 14:04

Teda já se naopak tak strašně těšila, že byť jsem měla u rodičů ještě vše a klidně by mě tam nechali i další roky, tak jsem se odstěhovala do nevybavenýho bytu bez nádobí, na matraci apod. a k rodičům si chodila dál průběžně pro zbytek věcí, oblečení…průběžně celé léto :lol:

Váš příspěvek
Reklama